Trzymanie prętów sześciennych w uchwycie

Dyskusje dotyczące toczenia, remontów, modernizacji, narzędzi. Tokarki konwencjonalne.
Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 7981
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

#11

Post napisał: WZÓR » 12 paź 2014, 21:05

IMPULS3 pisze:
WZÓR pisze:Wydaje mi się , że @IMPULS3 dał wyczerpującą odpowiedź i nie ma sensu szukać lepszejszych metod :mrgreen:

Mariusz.

Ha, ha, ha, ale jak przeczytasz pytanie to dotyczy ono właśnie szlifowania szczęk a nie metody ominięcia tego zabiegu, więc nie do końca rozumiem ten głęboki śmiech. Gdyby pytanie brzmiało tylko i włącznie o sposób mocowania to pewnie bym tego nie pisał bo te metody to dość złożone i trudne zabiegi. Dodatkowo nie wiadomo czy jedna średnica tych sześciokątów czy miało być ich więcej, a dopiero póżniej się troszkę wyjaśniło....Ot co. :)
... nie było tematu. :mrgreen: :grin: :oops:

Mariusz.


Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki

Tagi:


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#12

Post napisał: IMPULS3 » 12 paź 2014, 21:47

WZÓR,

Uważasz się za mądrzejszego to daj lepszą odpowiedz w temacie i po problemie bo póki co to nic z tego nie ma. Widzisz, forum to wiele pytań i odpowiedzi i każdy znajduje/wybiera to co uważa za słuszne, mnie to naprawdę wszystko jedno czy ktoś cokolwiek skorzysta z tego co ja tu pokazuję czy pisze czy doda mnie do IGNOROWANYCH.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 07:17 przez IMPULS3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 7981
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

#13

Post napisał: WZÓR » 13 paź 2014, 12:06

GrafRamolo pisze:... Załóżmy że mam miękkie szczęki to jak je przeszlifować by płasko łapały i nadal materiał był centrycznie?
Przetocz szczęki na max. rozstawie uchwytu.
.... szczęki nie będą na 100% płaskie , ale na pewno nie pokaleczą Tobie ten pręt sześcienny.
IMPULS3 pisze:WZÓR,

Uważasz się za mądrzejszego to daj lepszą odpowiedz w temacie i po problemie bo póki co to na siłę cwaniakujesz i nic z tego nie ma. Widzisz, forum to wiele pytań i odpowiedzi i każdy znajduje/wybiera to co uważa za słuszne, mnie to naprawdę wszystko jedno czy ktoś cokolwiek skorzysta z tego co ja tu pokazuję czy pisze czy doda mnie do IGNOROWANYCH.
Kładź się wcześniej spać , bo jak widzę późne godziny wieczorne tobie szkodzą.

p.s.
Co k**** cwaniakuję ?
Nie doczytałem dobrze tematu i swoją wypowiedź wycofałem.
... mam prawo.
:evil:

Mariusz.
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki

Awatar użytkownika

Autor tematu
GrafRamolo
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 699
Rejestracja: 03 sty 2011, 23:18
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

#14

Post napisał: GrafRamolo » 13 paź 2014, 12:17

Panowie spokojnie, wszystkie porady były dla mnie cenne i każda poszerzyła moja wiedzę. Wybiorę chyba sposób na tulejki bo po pierwsze lubię pracować z tulejkami a po drugie najmniej kombinowania a jak trzeba coś zrobić na termin to kombinowanie nie sprzyja. Ale w wolnej chwili wypróbuje też i inne.
Dziękuję.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#15

Post napisał: IMPULS3 » 13 paź 2014, 12:51

WZÓR pisze:p.s.
Co k**** cwaniakuję ?
Nie doczytałem dobrze tematu i swoją wypowiedź wycofałem.
... mam prawo. :evil:
Dobra, spoko, trzeba było napisać wczerśniej o niedoczytaniu to inaczej bym do tego podszedł a tak to wyszło nieporozumienie, juz lepiej jakbyś napisał że te moje propozycje to dość trudne do realizacji wtedy przynajmniej przyznał bym Ci rację, a tak odebrałem to jakbyś na siłę się czepiał... :roll:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Toczenie / Tokarki Konwencjonalne”