ZWCAD — innowacyjne narzędzie do tworzenia wymagających projektów

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

ZWCAD — innowacyjne narzędzie do tworzenia wymagających projektów

#1

Post napisał: chaos » 07 cze 2023, 16:30

Obrazek
Zastanawiasz się, jak zwiększyć swoją produktywność i czerpać jeszcze większą przyjemność z tworzenia? Przedstawiamy Ci innowacyjne narzędzie, które pozwoli Ci rysować do woli. Tworzenie rysunków, edycja, grafiki rastrowe i wektorowe, tworzenie dokumentacji i wizualizacji i wiele więcej niezbędnych funkcji! Przeczytaj więcej na temat programów CAD i przenieś swój komfort pracy na wyższy level! Zobacz sam, jak prosto przebiega proces nauki programu ZWCAD.

Czym jest projektowanie wspomagane komputerowo?
Programy CAD (Computer Aided Design — projektowanie wspomagane komputerowo), służą do tworzenia, analizy i poprawy projektów, tak by uniknąć błędów przy ich realizacji. To przydatne narzędzia inżynierskie, które są skrojone do potrzeb Twojej firmy. Zwykle obsługiwane formaty plików: DWG, DXF, DWT. Programy CAD wykorzystuje wielu inżynierów z różnych dziedzin: budowlanej, motoryzacyjnej, lotniczej, energetycznej, odzieżowej i innych.

Komu przyda się projektowanie z oprogramowaniem CAD?
Jeśli jesteś inżynierem, geodetą, projektantem lub konstruktorem, to aplikacja właśnie dla Ciebie! Będzie nieocenione w trakcie projektowania obiektów, wnętrz, krajobrazu, odzieży, a także instalacji sanitarnych czy telekomunikacyjnych. Ułatwia także sporządzanie baz danych i ilustracji. Dzięki rysunkom sprawdzisz poprawność swoich rozwiązań jeszcze przed produkcją. Narzędzia CAD to aktualnie standard prac przedprodukcyjnych.

Chcesz przekonać swojego Klienta do wykonanego projektu? Zobrazuj mu swoją wizję i pokaż, że lepszego rozwiązania nie znajdzie. To wszystko z aplikacją ZWCAD.
Obrazek
Profesjonalny program CAD 2D/3D usprawni Twoją codzienną pracę
Wybierz program, który wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje. Wybierz ZWCAD!

Zalety korzystania z narzędzi CAD:
 • przyspieszenie tworzenia zaawansowanych rysunków,
 • proces projektowania jest znacznie dokładniejszy,
 • wieczysta licencja,
 • profesjonalna prezentacja projektu,
 • obsługa popularnych formatów DWG/DXF,
 • intuicyjny proces obsługi,
 • porównywanie plików CAD,
 • różne wersje językowe — zmieniasz w zależności od potrzeb.
Narzędzie CAD — przetestuj za darmo program ZWCAD
ZWCAD to najlepsza alternatywa dla programu AutoCAD — narzędzie do rysowania, edytowania i drukowania wymagających projektów.

Oprócz wcześniej wymienionych zalet programów CAD ZWCAD dodatkowo oferuje inne praktyczne funkcje! Przede wszystkim są to nakładki branżowe, które jeszcze bardziej usprawniają pracę. Dzięki nakładkom branżowym od ZWCAD możesz używać tylko tego, czego naprawdę potrzebujesz. Wykorzystaj 100% funkcjonalności oprogramowania CAD i ciesz się szybszymi efektami swojej pracy. Wybierz konkretną nakładkę branżową (do wyboru: Oznakowanie i projektowanie dróg, Budownictwo i architektura, Geodezja i GIS, CADprofi, Instalacje rurowe i wentylacyjne, Mechanika, elektryka, telekomunikacja czy inne nasze autorskie aplikacje).

Kupując narzędzie ZWCAD, oferujemy Ci nasze wsparcie techniczne. Stała opieka techniczna i szeroki wachlarz kursów. Jest również możliwość bezpłatnej prezentacji naszego programu. Umów wygodny termin już teraz. Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi szybko przejdziesz proces nauki obsługi i rozpoczniesz zabawę z wydajniejszym rysowaniem.

Wyjątkowe cechy ZWCAD:
 • wzmianki głosowe w rysunku,
 • miarki i linie pomocnicze,
 • inteligentny wybór,
 • generator kodów kreskowych i QR.
Obrazek

ZWCAD 2024 — narzędzie do tworzenia rysunków już w odnowionej wersji!
ZWCAD 2024 to nowe dodatki, których możesz nie znaleźć w innych programach tego typu. Nowy soft wypełniony jest takimi funkcjami, które pozwolą na projektowanie najbardziej skomplikowanych rzeczy jeszcze szybciej i lepiej.

ZWCAD 2024 to:
 • poprawa wydajności wyświetlania grafiki,
 • edycja bloków parametrycznych Flexiblock,
 • chmura punktów,
 • nowe menu,
 • podkładanie plików DGN.
Wypróbuj testową wersję oprogramowania ZWCAD. Sprawdź program w trakcie pracy, jeszcze zanim wykupisz wieczystą licencję.

Zapraszamy na naszą stronę: https://www.programy-cad.pl/Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”