GPPH – Solidny partner biznesowy

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

GPPH – Solidny partner biznesowy

#1

Post napisał: chaos » 26 cze 2023, 08:37

Firma GPPH powstała w 2017 roku i mimo, że już dziś dostarcza swoje rozwiązania na wszystkie kontynenty świata, to nadal uważa, iż jest nadal jest na początku swojej pracy nad tym by świat spawalnictwa stawał się łatwiejszy. Stale stawia na rozwój silnych relacji biznesowych, opierając swoją sprzedaż na najlepszych dystrybutorach z branży spawalniczej. (Ten artykuł przeczytasz w mniej niż 2 minuty). 

Obrazek
Zdjęcie pracowników firmy GPPH z okazji Święta Pracy w 2023 roku


Stoły spawalnicze GPPH zostały zaprojektowane i są w 100% produkowane w Polsce w Mielcu. Dzięki wieloletnim regionalnym mieleckim tradycjom obróbki metalu i produkcji samolotów, firma GPPH dysponuje znakomitym zespołem składającym się z doświadczonych inżynierów produkcji. Firma zbudowana z takiego zespołu specjalistów zapewnia, że oferowane przez nich produkty zapewniają bezpieczny proces spawania, kontrolowane i precyzyjne środowisko pracy spawacza, możliwość tworzenia skomplikowanych połączeń spawanych oraz znaczne podniesienie wydajności.

Firma GPPH posiada w ofercie szerokie spektrum stołów spawalniczych wraz z oprzyrządowaniem, które mogą być oferowane w zależności od dedykowanego przeznaczenia. Katalog GPPH posiada szereg rozwiązań dla przemysłu, warsztatów, garaży i hobbystów, którzy potrzebują skutecznych narzędzi do precyzyjnego łączenia elementów spawanych. Kluczowe produkty GPPH dzielą się na serie: PRO, PLUS, ECO, BASIC, DIY, XWT, MWT, GPPH CHEM oferowane klientom w zależności od potrzeb. 

Tradycyjne stoły spawalnicze, modułowe stoły spawalnicze o elastycznej rozbudowie powierzchni roboczej, hydraulicznie podnoszone stoły spawalnicze, stoły spawalnicze dedykowane do spawania zrobotyzowanego, stanowiska szlifiersko spawalnicze z odciągiem, skuteczna chemia dedykowana dla spawalnictwa – to wszystko jest dostępne w ofercie firmy GPPH. Narzędzia te są kompatybilne względem siebie i pomimo ciągłego skrupulatnego rozwoju produktów, firma GPPH dba, by starsze wersje produktów mogły współpracować z najnowszymi rozwiązaniami

Dynamiczny rozwój firmy GPPH to nie tylko nowoczesna technologia produkcji, znakomity personel, dokładne planowanie rozwoju i wysokiej jakości produkty – to przede wszystkim skrupulatnie budowane przez wiele lat zaufanie oraz szacunek u dystrybutorów i kontrahentów na całym świecie. Do głównych kanałów sprzedaży produktów GPPH należą duże hurtownie techniczne, firmy zajmujące się kompleksowym wyposażeniem przemysłu, stacjonarne i internetowe sklepy spawalnicze oraz integratorzy spawania zrobotyzowanego. 
Obrazek
Stoły Spawalnicze GPPH – To idealna baza do spawania zrobotyzowanego


Partnerzy GPPH otrzymują pełne wsparcie w zakresie sprzedaży i rozwoju. Już od samego początku osobisty opiekun dba o udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania i przedstawienie atrakcyjnej oferty współpracy. Jest to znaczne ułatwienie dla kontrahentów, że kontaktując się z jedną osobą w GPPH, można załatwić wszystkie sprawy takie oferty handlowe, doradztwo techniczne, wsparcie marketingowe, sprawy administracyjnie, a także logistykę wysyłek i wiele innych. 

Dystrybutorzy produktów GPPH mogą liczyć na szeroką pomoc w zakresie materiałów marketingowych. Zaliczane są do nich katalogi, zdjęcia, filmy, teksty promocyjne. Dostarczenie przez GPPH materiałów reklamowych w ojczystym języku dystrybutora gwarantuje dla niego łatwe wejście na rynek w swoim regionie ze stołami spawalniczymi GPPH i realnie przekłada się na szybki wzrost sprzedaży oraz dotarcie do nowych kontrahentów. Ponadto firma GPPH angażuje się w akcje marketingowe w swoich partnerów promując je w swoich social mediach, ponieważ firma GPPH posiada kanały komunikacji marketingowej dedykowane do konkretnych krajów. 

Firma GPPH oferuje szkolenia produktowe dla dystrybutorów, które są realizowane stacjonarnie w głównej siedzibie GPPH lub online. Każde takie spotkanie zacieśnia relacje biznesowe, które w GPPH zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Rozmowa online lub na żywo, mając do dyspozycji cały asortyment dodatkowo wspiera możliwość wymiany doświadczeń związanych ze wspólną misją, by świat spawalnictwa stawał się coraz łatwiejszy
Obrazek
Zainteresowanie produktami GPPH na targach jest zawsze tak duże, że odwiedzający blokują przejścia wokół stoiska

Kolejną kwestią, którą cenią kontrahenci współpracujący z GPPH jest pełne wsparcie w zakresie logistyki i zorganizowania transportu. Firma GPPH zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie transportu międzynarodowego. Proponuje jasne i przejrzyste warunki współpracy, które gwarantują pewność i bezpieczeństwo, że dany produkt dotrze w miejsce docelowe na czas. Dział logistyki firmy GPPH oferuje wszystkie rodzaje transportu – od transportu drogowego, kolejowego, po transport morski i lotniczy, wraz z pełną dokumentacją eksportową. 

Podmioty zainteresowane współpracą z firmą GPPH zapraszamy do kontaktu: 
- mailowego: [email protected]
- telefonicznego: + 48 573-568-355 
- odwiedzenia strony internetowej: https://gpph-group.com/Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”