Wyiana palety Deckel DC45

Dyskusje o frezarkach typu Deckel
Awatar użytkownika

Autor tematu
niemy
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 19
Rejestracja: 28 lip 2007, 13:01
Lokalizacja: śląskie

Wyiana palety Deckel DC45

#1

Post napisał: niemy » 20 mar 2008, 12:14

Jakiś czas próbuje ruszyć wyżej wymienione centrum obróbcze jednak po zreferowaniu osi Z i Y oraz magazynu narzędzi osie X i B nie chcą się zbazować bo rzekomo maszyna jest aktualnie w trybie wymiany palety. Przepatrzyłem chyba wszystkie krańcówki ponadto po stanie wejść SPS wszystko wygląda okej a mimo wszystko nie jedzie co jest??
Aha całością steruje BOSCH CC300


W życiu trzeba mieć albo wiedzę albo znajomości...Ja tego drugiego nie mam więc ćwiczę i zdobywam to pierwsze.

Tagi:


machtronik
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2007, 12:04
Lokalizacja: POMORZE

#2

Post napisał: machtronik » 21 mar 2008, 22:22

witam mam też problem z deckel frezarka od czasu do czasu jak idzie do magazynu dostaje przyspieszenia przywali i wyłączy napęd opisz dokładnie

Awatar użytkownika

Autor tematu
niemy
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 19
Rejestracja: 28 lip 2007, 13:01
Lokalizacja: śląskie

#3

Post napisał: niemy » 22 mar 2008, 16:06

Dokładnie to wyświetla komunikat PALLETENWECHSELL czy jakoś tak i podaje informację, że paleta jest odblokowana. I to by się zgadzło bo jak ma ją wymienić to musi być ona odblokowana ale znajduje się mniej więcej na środku przestrzeni roboczej więc muszę ją jakoś przestawić do pozycji wymiany, no ale mnie nie puszcza bo twierdzi, że jest odblokowana i nie pojedzie z odblokowana paletą. Ja już sam nie wiem :(
W życiu trzeba mieć albo wiedzę albo znajomości...Ja tego drugiego nie mam więc ćwiczę i zdobywam to pierwsze.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarki Deckel, Maho, Aciera, Abene ”