Wybór lasera do firmy, Universal vs GCC

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Autor tematu
KendallHolden
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:45

Wybór lasera do firmy, Universal vs GCC

#1

Post napisał: KendallHolden » 17 mar 2022, 12:49

Witajcie,

Stoję przed wyborem małego lasera CO2 moc 30-40W do firmy (mały stół roboczy 600x400mm), urządzenie ma mieć w zestawie filtr. Jesteśmy producentem maszyn i potrzebuję urządzenia do wycinania i grawerowania z laminatów grawerskich tabliczek znamionowych, oznaczeń bezpieczeństwa itd, dodatkowo od czasu, do czasu pewnie jakieś gadżety. Kwoty które aktualnie płacimy za usługi tego typu https://showbox.tools/ , pozwala spokojnie na zakup urządzenia.

Wybór aktualnie padł albo na urządzenie GCC, albo Universala. Są jakieś konkretne przesłanki ku któremuś z nich? Z tych starych tematów które udało mi się odkopać z przed 10 lat, urządzenie miały bardzo podobne opinie. Są jacyś użytkownicy tych urządzeń na forum?




Operatorek-2022
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2022, 23:35

Re: Wybór lasera do firmy, Universal vs GCC

#2

Post napisał: Operatorek-2022 » 16 maja 2022, 23:42

Pracowałem na GCC Mercury 25 dobrych 10 lat i obecnie (4 lata) na Spirit SLS-40. Oba GCC są super proste w obsłudze i robią to co chcemy.
Do grawerowania i wycinania tabliczek spokojnie polecam. Mercury super prosty w serwisie - wszystko robiłem samemu.
Universala nie znam, ale jak wybieraliśmy pierwszy gcc Mercury to była najlepsza cena i możliwości do konkurencyjnych modeli.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”