wreszcie

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 383
Posty: 1950
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#1551

Post napisał: szopenn » 07 lut 2024, 15:52

:D :D :D taranem

Obrazek



Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 7992
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: wreszcie

#1552

Post napisał: WZÓR » 07 lut 2024, 18:11

szopenn pisze:
07 lut 2024, 07:27
....już dawno temu mówiłem, żeby zamknąć temat. Drą ryja najbardziej Ci od "demokratycznych partii", które w rzeczywistości zamykają ryja innym. .....
Temat śmietnik ..... , przynajmniej nie trzeba moderować. :mrgreen:

Mariusz.
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki


tristar0
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 43
Posty: 2973
Rejestracja: 21 sty 2020, 17:48
Lokalizacja: Toruń miasto Tadeusza R

Re: wreszcie

#1553

Post napisał: tristar0 » 07 lut 2024, 22:14

drzasiek90 pisze:A tymczasem masz na chwilę obecna 282 posty w tym temacie
Idzie na rekord postów w temacie o niczym .
Mam wyrypane na wszelkiej maści proroków ,mędrców i wszystkich którzy stawiają się ponad innymi ,i tak ich zjedzą robaki


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 247
Posty: 5372
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

Re: wreszcie

#1554

Post napisał: jasiu... » 08 lut 2024, 16:56

tristar0 pisze:
07 lut 2024, 22:14
Idzie na rekord postów w temacie o niczym .
Pamiętasz wątek kamara?

Ludzie lubią sobie pogadać czasem ot o wszystkim i niczym. Dlaczego? A bo gdyby cały czas tylko o frezowaniu z chłodzeniem mgłą olejową, to by im się przepuklina na strunach głosowych mogła zrobić. Poza tym my się tak naprawdę w jakiś sposób trzymamy w tej dyskusji. Zaczynamy tworzyć pewną społecznoś, gdzie jeden drugiego "ignoruje", gdzie jeden z drugim się kłóci, udowadnia swoje racje, albo odwrotnie, zgadza się z drugim.

I co w tym złego? Zaraz zamykać temat, bo się jeden z drugim obraził. To zabieraj tyłek i nie wchodź tam, gdzie czujesz się źle.


CFA
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 24
Posty: 1679
Rejestracja: 28 wrz 2009, 11:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: wreszcie

#1555

Post napisał: CFA » 08 lut 2024, 19:48

jasiu... pisze:
08 lut 2024, 16:56
Ludzie lubią sobie pogadać czasem ot o wszystkim i niczym.... Zaczynamy tworzyć pewną społecznoś, gdzie jeden drugiego "ignoruje", gdzie jeden z drugim się kłóci, udowadnia swoje racje, albo odwrotnie, zgadza się z drugim.
I co w tym złego? Zaraz zamykać temat, bo się jeden z drugim obraził. To zabieraj tyłek i nie wchodź tam, gdzie czujesz się źle.
Ja przegapiłem początek, potem coś mi wpadło w oko - skomentowałem, ale mnogość różnych debilnych nieraz opinii odstraszyła mnie, bo wszystkich przecież nie uleczę :-) ale to pozwala z przymróżeniem oka raz na jakiś czas dowiedzieć jak dobra jest jedna czy druga partia :-)


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 383
Posty: 1950
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#1556

Post napisał: szopenn » 08 lut 2024, 21:59

jasio by CFA pisze:aczynamy tworzyć pewną społecznoś, gdzie jeden drugiego "ignoruje"


ten cudzysłów to chyba przez brak wiary, że ktoś może zupełnie olać co pisze największy mędrca tego forum wypiwszy na pokładzie samolotu do majorki czy gdzieś tam jakeiś tam zacne wino a na lądzie już czeka elektryk jako forma dobrobytu - bo się zarabia to się ma, zwierzęta służą ludziom, a jak nie to się jakąś sentencje z biblii zawsze znajdzie. Oczywiście głosuje w polsce bo mieszka w niemczech :twisted: :mrgreen: Na pis dodam :mrgreen: :mrgreen:

No niestety... od czasu piątej szczepionki "po której już nie trzeba będzie powtarzać bo organizm się nauczy" ignor na stałe. Nie przeczytałem nawet kropeczki, więc nie "ignoruje" ale IGNORUJE!

PS.
Poproś drzasia żeby zacytował twoją odpowiedź do mnie, to wtedy możę przeczytam :D Inaczej się nawet nie wysilaj.


CFA
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 24
Posty: 1679
Rejestracja: 28 wrz 2009, 11:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: wreszcie

#1557

Post napisał: CFA » 08 lut 2024, 22:05

szopenn pisze:
08 lut 2024, 21:59
jasio by CFA pisze:aczynamy tworzyć pewną społecznoś, gdzie jeden drugiego "ignoruje"


ten cudzysłów to chyba przez brak wiary, że ktoś może zupełnie olać co pisze największy mędrca tego forum wypiwszy na pokładzie samolotu do majorki czy gdzieś tam jakeiś tam zacne wino a na lądzie już czeka elektryk jako forma dobrobytu - bo się zarabia to się ma, zwierzęta służą ludziom, a jak nie to się jakąś sentencje z biblii zawsze znajdzie. Oczywiście głosuje w polsce mieszka w niemczech :twisted: :mrgreen: Na pis dodam :mrgreen: :mrgreen:

No niestety... od czasu piątej szczepionki "po której już nie trzeba będzie powtarzać bo organizm się nauczy" ignor na stałe. Nie przeczytałem nawet kropeczki, więc nie "ignoruje" ale IGNORUJE!
No właśnie takie oceny mnie cieszą, bo jasia nie znałem z tej strony ale lubię czytać jego techniczne uwagi choć raz mi podpadł w temacie technicznym) ale o każdym dowiaduję się czegoś (a to że konfederat albo inny lgbt),
więc kręćcie tą karuzelą.


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 383
Posty: 1950
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#1558

Post napisał: szopenn » 08 lut 2024, 22:06

szopenn pisze:ż. Jednak nie sądzę, że nie brakuje rozsądnych ludzi w PISie i po tym co nawyprawiali


dzisiaj oglądałem posiedzenie na temat dzień po, niestety, stwierdzam że w pisie brakuje rozsądnych ludzi. Sama ideologia.


tristar0
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 43
Posty: 2973
Rejestracja: 21 sty 2020, 17:48
Lokalizacja: Toruń miasto Tadeusza R

Re: wreszcie

#1559

Post napisał: tristar0 » 08 lut 2024, 22:15

szopenn pisze:niestety, stwierdzam że w pisie brakuje rozsądnych ludzi. Sama ideologia
z drugiej strony tak samo czyli po równo głupota jest rozłożona .i nijak się ma przynależność partyjna albo jej brak .
Mam wyrypane na wszelkiej maści proroków ,mędrców i wszystkich którzy stawiają się ponad innymi ,i tak ich zjedzą robaki


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 247
Posty: 5372
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

Re: wreszcie

#1560

Post napisał: jasiu... » 09 lut 2024, 15:04

CFA pisze:
08 lut 2024, 19:48
bo wszystkich przecież nie uleczę :-)
Przecież nie o to chodzi, żeby kogokolwiek przekonać do swoich poglądów. A jeśli przy okazji ktomuś, kto uprawia tutaj propagandę, parę innych opinii wpadnie - no cóż. Tak obrazowo powiem - każdy może mieć swoje zdanie o Konfederacji czy szczepionkach. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
CFA pisze:
08 lut 2024, 22:05
ale o każdym dowiaduję się czegoś (a to że konfederat albo inny lgbt),
więc kręćcie tą karuzelą.
O widzisz.

W sumie, to mi to wszystko wisi. W końcu nie podjąłem jeszcze decyzji, gdzie spocznę na emeryturze, więc nie muszę się przejmować ani Koalicją Obywatelską, ani Sozialdemokratische Partei Deutschlands ani jakąkolwiek inną partią. Na razie mam wybór, jak na dziś, odrzucają mnie od siebie wszystkie. Oczywiście Konfederacja też. Dlaczego? A bo żyję wystarczająco długo, żeby znać tą piosenkę:



Bo los kaprysi częściej, niż pomaga nam.
Nie pada manna z nieba ani złoty deszcz.
Dwa razy dwa jest cztery, cztery, a nie sześć!


Nie pada manna z nieba, ani z rączek wybranego cwaniaczka polityka, co to tylko gadać umie. I jeszcze wie, co gadać, żeby inni wszystko za niego i dla niego zrobili.
tristar0 pisze:
08 lut 2024, 22:15
z drugiej strony tak samo czyli po równo głupota jest rozłożona
I cóż z tego. To ty masz mieć rozum! Twojego rozumu nie zastąpisz rozumem "twojego przedstawiciela" bo ten przedstawiciel to bardzo mało jest "twój".

Owszem, będą cię namawiać, żebyś dał z siebie (dla nich) wszystko. Ot jak kiedyś. Staraj się, a wyślemy cię na zlot przodowników pracy. Tylko po co? Tyle razy ludzie obejrzeli "Człowieka z marmuru" i żaden wniosków nie wyciągnął.

Bo tak naprawdę, to nie jest wcale głupota rzeczywista, ale głupota planowana. Nie chciałbyś z siebie robić idiotę, żeby ci płacili 9892,30 zł brutto uposażenia, do tego 2473,08 zł brutto dieta parlamentarna i co najmniej 22.200 zł miesięcznie na prowadzenie biura, w którym chrześnicę możesz zatrudnić?

Niektórzy bardzo chcą. I dlatego widzimy ten cały kabaret. Prawdziwy? Ja myślę, że w dużej części udawany.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”