wreszcie

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 383
Posty: 1950
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#1541

Post napisał: szopenn » 05 lut 2024, 16:39

tuxcnc pisze:Człowiek inteligentny nigdy nie pieprznie takiej głupoty,


tzn inteligentny i kulturalny taki z pisu? to tak masz rację, taki z pisu nie pieprznie takiej głupoty, ale ci "normalni inteligentni" owszem :D
tuxcnc pisze:Oczywiście nie piszę tego do ciebie, bo ty i tak nie zrozumiesz,


rozumiem bo co tu jest do rozumienia? Piotrowicz to komunista zasiadający w najważniejszym urzędzie RP obecnie dzięki "kulturalnym". Jak rozumiesz inaczej to współczuje. A stary Morawiecki z Pisu bredził coś na mównicy, że głos ludu jest ważniejszy od prawa ku przyklaskowi "kulturalnych" i takich idiotów jak ty podczas demontażu Trybunału. Piszę to do ciebie, choć i tak nie uważam że cokolwiek zrozumiesz.

Atomie widzisz, a ty na konfederacje? a konfederacja z kim zatańczy? Pewnie z tymi co mówiłeś że sam na nich zagłosujesz. I co? Przyklepiecie takich piotrowiczów bo ze dwie teki wpadną - taki to konfederacyjny honor. Tylko powiedz mi atomie, dlaczego skoro Mentzen był taki na mównicy oburzony Pisimi podsłuchami, to czemu go to w stosunku do pisu nie dystansuje a raczej przybliża? Prawicowe metody się podobają? :D
qqaz pisze:https://studioopinii.pl/archiwa/240766

Dodane 24 minuty 55 sekundy:
każdy temat, gdy nie jest odpowiedzią na 2x2?, a i taki też jest szarpany, przypomina ciężarówkę która na trasie zabrała autostopowiczów a ci natychmiast zalewają jej pakę pianą dyskusji na temat własny, bez względu na treść czy sens wcześniejszej , do której się załapali. I dzielą na


kurde być możę tak jest, może moje założenie o tym że niektórzy tam są zadowoleni że w końcu jest święty spokój jest błędne? być może....

ale...
Człowiek skazany dwukrotnie za kłamstwa, nie bez przyczyny noszący ksywkę Pinokio jest premierem i nikomu z jego obozu to nie wadzi. Nie dziwne? W tym towarzystwie nie.
ostatnio czytam, że za obajtka się nie wezmą bo macki sięgają obecnej władzy. NIe wiem może to jakiś pisi długopis coś bazgrał, pożyjemy zobaczymy. wszyscy siebie warci... No ale jeśli dwukrotnie skazany premier, to pora takie rzeczy nagłaśniać. A ja myślałem że on tylko głupi, a to się okazuje że w dodatku były przestępca? Ale to nic nie da, nawet nie chodzi o pytanie z artykułu dlaczego? Nawet mi się nie chciałoby szukać odpowiedzi dlaczego szumowina przyciąga szumowinę. Tylko co się stało z ludźmi w tym kraju, że pokazujesz szumowinę, a on jeszcze broni i idzie na taką szumowine głosować, tu raczej dobrze byłoby znać pytanie dlaczego, no bo o ile tam między nimi sobie wyszarpują między sobą, ale zawsze coś zostanie. To co zostanie Tuxowi?




jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 247
Posty: 5372
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

Re: wreszcie

#1542

Post napisał: jasiu... » 05 lut 2024, 18:42

qqaz pisze:
05 lut 2024, 13:25
widzę większą sprawność/wygodę w zmieszczeniu emotikonów mnie satysfakcjonujących niż w jakiejkolwiek pisaninie.
Masz prawo do wybrania sposobu, w jaki się chcesz wyrazić.
tuxcnc pisze:
05 lut 2024, 15:27
Mnie na przykład irytują Tusk i Sikorski
Ciekawy materiał zamieścił Ziemkiewicz na temat Tuska i jego "ekipy":



tristar0
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 43
Posty: 2973
Rejestracja: 21 sty 2020, 17:48
Lokalizacja: Toruń miasto Tadeusza R

Re: wreszcie

#1543

Post napisał: tristar0 » 06 lut 2024, 21:02

155 stron o niczym szkoda że to nie w wersji papierowej nożna by z tego zrobić papier toaletowy , byłby z tego jakiś pożytek .
Mam wyrypane na wszelkiej maści proroków ,mędrców i wszystkich którzy stawiają się ponad innymi ,i tak ich zjedzą robaki


atom1477
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 295
Posty: 2878
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:58
Lokalizacja: ::

Re: wreszcie

#1544

Post napisał: atom1477 » 06 lut 2024, 21:18

A kto broni wydrukować?


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 383
Posty: 1950
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#1545

Post napisał: szopenn » 06 lut 2024, 21:36

tristar0 pisze:155 stron o niczym szkoda że to nie w wersji papierowej nożna by z tego zrobić papier toaletowy , byłby z tego jakiś pożytek


a jednak czytasz...


tristar0
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 43
Posty: 2973
Rejestracja: 21 sty 2020, 17:48
Lokalizacja: Toruń miasto Tadeusza R

Re: wreszcie

#1546

Post napisał: tristar0 » 06 lut 2024, 22:24

szopenn pisze:a jednak czytasz...
dawno temu dałem sobie spokój spojrzałem tylko na ilość stron

Dodane 2 minuty 33 sekundy:
i tak mi się przypomniał "Koronawirus mix " czyli życie nam przemija na pierdołach
Mam wyrypane na wszelkiej maści proroków ,mędrców i wszystkich którzy stawiają się ponad innymi ,i tak ich zjedzą robaki


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 383
Posty: 1950
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#1547

Post napisał: szopenn » 07 lut 2024, 07:27

tristar0 pisze: i tak mi się przypomniał "Koronawirus mix " czyli życie nam przemija na pierdołach


już dawno temu mówiłem, żeby zamknąć temat. Drą ryja najbardziej Ci od "demokratycznych partii", które w rzeczywistości zamykają ryja innym. Tudzież drą ryja wielbiciele nowoczesnej formy przekazu - nieskrępowanego i wolnościowego, jednak nowoczesnej medycyny to za cholerę - chyba dla nich za nowoczesna.

I tak życie mija, no ale co ty możesz poradzić, że mnie mija? No nic.. i nic z tym nie róbmy. Ale tobie mija na zaglądaniu i liczeniu stron.. to już niedobrze. Proponuje rozwiązać problem, co tydzień wyślę Ci PW z aktualną ilością stron. Chyba mniej czasu zleci na mijaniu jak nie będziesz musiał tu przychodzić i sprawdzać sam? Na spokojnie, stanu dodam zdjęcie, żeby nie było tak, że będziesz musiał mnie sprawdzać.


tristar0
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 43
Posty: 2973
Rejestracja: 21 sty 2020, 17:48
Lokalizacja: Toruń miasto Tadeusza R

Re: wreszcie

#1548

Post napisał: tristar0 » 07 lut 2024, 07:55

szopenn pisze: Proponuje rozwiązać problem, co tydzień wyślę Ci PW z aktualną ilością stron
coś jak opiekun społeczny ? haha ,pozwolisz że sam będę wybierał co oglądać i czytać. Choćby dla tego że mam uczulenie na mędrców i polityków .Nawet pracownikom powtarzam że w pracy o polityce nie rozmawiamy a jak któryś chce to niech złoży wypowiedzenie . Bo wszyscy w naszym kraju znają się na polityce i piłce nożnej , a obie dziedziny kuleją totalnie.

Dodane 7 minuty 49 sekundy:
Więc osobiście wolę popatrzeć jak mi rośnie trawa w ogrodzie :wink:
Mam wyrypane na wszelkiej maści proroków ,mędrców i wszystkich którzy stawiają się ponad innymi ,i tak ich zjedzą robaki


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 383
Posty: 1950
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#1549

Post napisał: szopenn » 07 lut 2024, 08:07

szybka reakcja, bogata w treść, no więc nie tylko o ilości stron tu chodzi, czytamy czytami, bo co innego robić, życie mija...


drzasiek90
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 238
Posty: 1862
Rejestracja: 25 kwie 2016, 11:58
Lokalizacja: Jodlowa
Kontakt:

Re: wreszcie

#1550

Post napisał: drzasiek90 » 07 lut 2024, 09:04

szopenn pisze:
07 lut 2024, 07:27
już dawno temu mówiłem, żeby zamknąć temat.
A tymczasem masz na chwilę obecna 282 posty w tym temacie - chyba najwięcej ze wszystkich :)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”