Wolnostojące lodówki jednodrzwiowe - ranking najlepszych modeli

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

Wolnostojące lodówki jednodrzwiowe - ranking najlepszych modeli

#1

Post napisał: chaos » 19 maja 2023, 14:19

Obrazek
Szukasz lodówki do niewielkiej kuchni lub aneksu w kawalerce? Sprawdź modele jednodrzwiowe! Zajmują mniej przestrzeni, są ustawne, a przy tym - tańsze niż większe chłodziarko-zamrażarki. Możesz też zdecydować się na chłodziarki bez zamrażalnika - przydadzą się, gdy korzystasz z zamrażarki jako oddzielnego urządzenia. Zobacz, jakie masz opcje!


Niewielkie lodówki? Nie tylko!
Jednodrzwiowe lodówki zwykle mają zamrażalnik wewnątrz - to niewielka przestrzeń, w której nie zmieścisz zapasów dla kilkuosobowej rodziny. Jednak dla singla lub pary, którzy rzadko korzystają z mrożonek może być to dobra opcja. Sprzęty tego typu łatwo zmieścisz nawet w najmniejszej kuchni, także w domu na działce! Kompaktowe urządzenia odznaczają się dobrym designem i wygodą korzystania. Są jednak kwestie, w których musisz iść na kompromis, jeśli zdecydujesz się na niewielki model.

Niewielki zamrażalnik i ograniczona pojemność to najistotniejsze różnice w porównaniu z większymi lodówkami. Mniejsze sprzęty to również prostsze konstrukcje - trudno tu znaleźć zaawansowane technologie, które ułatwiają przechowywanie żywności. W niektórych modelach możesz zauważyć szufladę na owoce i warzywa. Nie znajdziesz tutaj No Frost. Zdarzają się jednak bardziej zaawansowane sprzęty - jednak idzie wraz z dodatkowymi możliwościami rośnie cena urządzenia.

Pamiętaj, że przeglądając lodówki jednodrzwiowe znajdziesz też bardziej pojemne, większe sprzęty. Mogą być to duże chłodziarki z niewielkim zamrażalnikiem lub całkiem go pozbawione. Kto decyduje się na takie sprzęty? Zapaleni działkowcy, rolnicy, miłośnicy gromadzenia zapasów - wszyscy oni mają zamrażarkę oddzielnie. Dlaczego? Typowe zamrażarki w zestawie z chłodziarką nie są dla nich wystarczające. Dopiero odpowiednie urządzenie pozwoli przechowywać większe ilości mrożonek. Wtedy nie potrzebują już dużej chłodziarko-zamrażarki, wystarczy sama chłodziarka!

Jak wybrać lodówkę jednodrzwiową? Najważniejsze kwestie
Lodówki jednodrzwiowe to sprzęty przede wszystkim wolnostojące. Wybór urządzeń jest bardzo duży - znajdziesz tutaj zarówno niewielkie chłodziarki na działkę, jak lodówki z całkiem pojemną wewnętrzną komorą zamrażalnika. Zobacz, na jakie aspekty zwrócić uwagę:
 • pojemność;
 • wymiary;
 • klasa energetyczna;
 • generowany hałas;
 • dodatkowe funkcje;
 • zastosowane technologie;
 • łatwe sterowanie;
 • design urządzenia.
Na tej podstawie możesz wyłonić warte uwagi modele. Określ, czy szukasz chłodziarki, która przyda ci się jako uzupełnienie do wolnostojącej zamrażarki, czy niewielkiej lodówki podblatowej. Te ostatnie to niewielki wydatek - kompaktowy sprzęt kupisz za ok. 1000 zł. Chłodziarki to już znacznie wyższy budżet - potrafią kosztować tyle, co pełnowymiarowe lodówki czołowych producentów!

Polecane lodówki jednodrzwiowe - najciekawsze modele
Wiesz już, czego szukasz? Zobacz najciekawsze lodówki jednodrzwiowe!

Jeśli chcesz kupić sprzęt podblatowy, wybierz poniższe propozycje:
 • AMICA FM 107.4 - pojemność chłodziarki to 75 l, zamrażalnik to wewnętrzna komora. Znajdziesz tutaj dodatkowo pojemnik na owoce. Sprzęt wyróżnia się dobrym designem (Silm Size - zmieści się do najmniejszej kuchni!) i cichą pracą.
 • CANDY CHTOS 482W36N - nieco większy sprzęt - chłodziarka ma aż 93 l! Zamrażalnik znajduje się wewnątrz urządzenia, a oprócz tego - masz tutaj trzy półki i pojemnik na owoce. Urządzenie odznacza się cichą pracą i wygodnym sterowaniem wewnątrz lodówki.
A może potrzebna ci pojemna chłodziarka? Zobacz te urządzenia:
 • ELECTROLUX LRT5MF38U0 - propozycja za ponad 3000 zł, w której znajdziesz cztery półki do przechowywania żywności, wygodną szufladę na owoce i szufladę z regulacją wilgotności . Pojemność chłodziarki to aż 390 l, a generowany hałas - 41 dB. Zwróć uwagę na technologię Action Cool, która pozwoli ci szybko uzyskać pożądaną temperaturę chłodzenia.
 • SIEMENS KS36VVIEP - pojemna chłodziarka (346 l) w podobnej cenie, co wcześniej omówiony sprzęt. Urządzenie podczas pracy generuje hałas 36 dB. Znajdziesz tutaj sytem No Frost, a także technologię FreshSense, która utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz urządzenia. Masz tutaj szufladę hyperFresh z regulacją wilgotności oraz sześć wysuwanych EasyAccess Shelf.
Sprawdź lodówki jednodrzwiowe w sklepie MediaMarkt!Re: Wolnostojące lodówki jednodrzwiowe - ranking najlepszych modeli

#2

Post napisał: bartuss1 » 19 maja 2023, 15:14

lodówki zaczynasz sprzedawac?
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

Re: Wolnostojące lodówki jednodrzwiowe - ranking najlepszych modeli

#3

Post napisał: pitsa » 19 maja 2023, 16:33

Lodówka dobra rzecz. Mam dwie wolnostojące. Stoją nie podłączone do zasilania, bo wykorzystuję głównie aspekt szczelności do ochrony wrażliwych rzeczy przez gryzoniami. Spokojnie można je przerobić na podblatowe. Wystarczy położyć na boku - drzwi trzymają się przecież na magnes. Szkoda mi jednak miejsca pod blatem w mojej "warsztatowej kawalerce". Pod blatem najlepiej chowa się różne szpeje. Jest jeszcze jednak ciekawa opcja, o której sprzedawcy lodówek nie mówią. Lodówkę lub zamrażarkę można umieścić w podłodze... Szwagier lodówkę położył na plecach, przy kurniku, trzyma tam ziarno. Bardzo wygodny patent. Można trzymać w takiej lodówce też coś innego:
Obrazek
Kupując nową lodówkę pomyśl o nowym zastosowaniu dla lodówki - starego przyjaciela, który był z tobą przez tyle lat.
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”