Pomoc - praca semestralna: tokarka, frezarka

Tu możemy porozmawiać na temat podstaw budowy amatorskich maszyn CNC

doman
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 3
Posty: 32
Rejestracja: 01 mar 2012, 20:04
Lokalizacja: inąd

#21

Post napisał: doman » 04 gru 2013, 18:23

...
Ostatnio zmieniony 07 gru 2013, 18:27 przez doman, łącznie zmieniany 1 raz.



Tagi:


Raven
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 3
Posty: 681
Rejestracja: 24 paź 2011, 11:54
Lokalizacja: Warszawa

#22

Post napisał: Raven » 04 gru 2013, 19:56

Może się to komuś nie spodoba...

Ale jeżeli ktoś jest na uczelni X i potrzebuje kogoś kto odwali robotę w obrębie podstaw to taka osoba... niestety...
Blokuje miejsce komuś kto chce się nauczyć a nie skończyć studia.

Awatar użytkownika

MlKl
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3706
Rejestracja: 15 sie 2010, 13:44
Lokalizacja: Błonie
Kontakt:

#23

Post napisał: MlKl » 04 gru 2013, 21:32

W naszym narodzie jest dziwne upodobanie do wspierania cwaniactwa, żeby nie powiedzieć mocniej. A raczej u specyficznej części tegoż narodu, ale akurat tego tematu tutaj rozwijał nie będę.

Panienka faktycznie nie prosi o wytłumaczenie problemu. Ona oczekuje gotowca, który przedstawi jako swój projekt, i dostanie pozytywną ocenę. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że oszukuje samą siebie przede wszystkim, i swojego przyszłego pracodawcę. Wykładowcy krzywdy nie robi, bo on jest rozliczany od przerobu, a nie za faktyczne efekty.

Pójdzie potem taka panienka do pracy i nie będzie w stanie ocenić, czy programiści piszą prawidłowo procedury, czy zastosowane algorytmy są optymalne, czy programy są proste i łatwe w obsłudze etc.


Brisek
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 26
Rejestracja: 06 mar 2005, 20:35
Lokalizacja: krobia

#24

Post napisał: Brisek » 05 gru 2013, 09:32

Dziewczyno!!
nie zrozum mnie zle KONSULTACJE !!
hiszpanscy prowadzacy sa bardzo uprzejmi i ci napewno pomoga, ksiazki tez od czegos sa notatki itp
W zyciu nie uwierze ze kazali ci cos zrobic a nie wytlumaczyli tego na zajeciach a moze za czesto sie chodzilo do coco loco, las animas itp i sie nie wstawalo na wyklady i laborki ??
Wiem ze ci prowadzacy sa leniwi poprostu musisz im truc 4 litery chodzic chodzic i chodzic a ci pomoga.!! Jak ten prowadzacy nie pomaga wal drzwiami i oknami do innych do biura wspolpracy międzynarodowej ze ci robi problemy jesli nie zaliczycz zrób wszystko zeby to bylo udowodnione ze nie z twojej winy bo w domu bedziesz miała problemy z przepisaniem.

Zepnij sie i ogarnij to sama a tutaj np wrzuć kod do sprawdzenia tak bedzie duzo lepiej dla ciebie a napewno znajdzie sie ktos kto ci pomoze i sprawdzi to.

Ps jesli zostajesz na semestr Letni polecam wyjazd w maju z ESN na ibize ( oczywiscie erasmusowy)
Pozdrawiam


Ps Musze tez dziewczyne bronić to prawda ze w Hiszpani tylko teoretycznie zajecia sa po angielsku, ja tam miałem połowe po hiszpański a niektorzy wszystko.
I niech mi nikt nie pisze o orgasmusie. W hiszpani miałem najciezszy rok studiow najgorsze egzaminy ale tez strasnzie duzo sie nauczylem bo sie czlowiek spinal i ogarniał.


Druga sprawa troche pozno sie obudzilas skoro wiedzialas ze jest po hiszpansku a gosc was zlewa trzeba bylo uciekac brac inne przedmioty inne wydzialy czyli zrobic to czego uczy erasmus najlepiej ( tak zakombinowac zebyc bylo dobrze) ... ale nie ma juz teraz co płakać nad rozlanym mlekiem


DanAmigo
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 6
Posty: 142
Rejestracja: 13 lis 2006, 13:32
Lokalizacja: Z Beskidów

#25

Post napisał: DanAmigo » 05 gru 2013, 09:49

Skoro temat zrobił się ogólny, to jeszcze dorzucę kolejne swoje 3-grosze. Jak dla mnie to Selegne zachowała się jak normalny student, poprosiła o pomoc, której zresztą nie otrzymała na forum, za to wywołała dyskusję w której nawet PO się przewinęło :mrgreen: . Dziwię się wam, że nie pomstujecie nad stanem szkolnictwa. Wydaje mi się, że Jej postawa jest typowa dla większości społeczeństwa, które uważa się im należy a politycy utwierdzają ich w tym przekonaniu i "reformując" system szkolnictwa tworzy kolejnych żądaniowych wyborców. Niestety jest to ułomność demokracji w której większość ma rację ale to już zupełnie inny temat.

A tak w temacie to jeszcze trzeba szlifowanie dołożyć żeby to miało sens :razz: . Chyba, że Hiszpanie też odwalają fuszerkę .
3-osie FADAL
Sinumeryk 810 i 840 tokarka
automaty krzywkowe aż do cnc
Kliknięcie pomógł jeszcze nikgo nie zabiło.
Chcesz potanić produkcję ( płacisz za efekty ) niedrogo pomogę!

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CNC podstawy”