Giętarka do profili, BPR BA50. Kilka pytań, początkującego.

Linie produkcyjne, automaty, roboty nie tylko CNC. Przeróbki, modernizacje oraz konstrukcje własne.

Autor tematu
bosmann
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 20
Rejestracja: 04 lip 2013, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Giętarka do profili, BPR BA50. Kilka pytań, początkującego.

#1

Post napisał: bosmann » 09 lip 2013, 00:12

Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem Waszego forum. Chciałbym uzyskać niezbędnych być może błahych odpowiedzi na pytania.

Mianowicie w pracy zostałem poinformowany iż planują mnie wysłać na kurs maszyny:
BPR BA50 do gięcia profili.(nie wiem czy można wrzucać linki innych serwisów ale co tam :))
http://www.bprcurvatrici.com/nuovo/file ... 50ing.html

Przechodząc do sedna chciałbym się dowiedzieć cokolwiek o tej maszynie, przyznam szczerze, że jestem lekko zielony jeśli chodzi o tą maszynę. Dlatego każda informacja będzie dla mnie cenna.
Miło by było przeczytać wskazówki co warto się dowiedzieć albo doczytać przed tym kursem który odbędę.

Czy na tej maszynie "program się piszę" na tym "komputerku" dołączonym do maszyny , czy na stacjonarnym komputerze po czym wgrywa się go za pomocą nośnika do maszyny.
W jakim programie będę pracować?


Naprawdę liczą się dla mnie każde informację, porady, poradniki, linki gdzie mogę poczytać lub znaleźć przydatne informacje.

PS jeśli ktoś planuję mi napisać że mam sobie dać spokój albo iść do szkoły lub jakieś inne złote myśli to niech sobie daruje ;)

Liczę na Waszą pomoc, dziękuje. Aaaaa no i oczywiście liczę na wyrozumiałość :)



Tagi:

Awatar użytkownika

k-m-r1
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1418
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: OOL lub DW
Kontakt:

#2

Post napisał: k-m-r1 » 10 lip 2013, 19:29

Takie maszyny są proste w obsłudze nie wiem jak ta ale program jest do pisania z palca

nie martw sie wszystko bedzie wytłumaczone i po 30 minutach sam bedziesz pracował o ile załąpiesz maszyne a jest prosta jak wiertarka
MACH3 cncTworzenie Makr do palników magazynków THC OHC inneEKRANY dla firm producentów maszyn Budowa sprzedaż wypalarki plazma gaz obrotnice Elektrodrążarki Frezarki Tokarki Giętarki3D inne wg zlecenia 888 703 196 Tomek Komor [email protected]

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „INNE MASZYNY i URZĄDZENIA”