Praca - To trzeba przeczytać - umowy śmieciowe

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Ciowiec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 15
Posty: 315
Rejestracja: 03 wrz 2006, 13:50
Lokalizacja: polska

#41

Post napisał: Ciowiec » 15 lip 2014, 11:25

zdzicho pisze:Niezaleznie od tego co nabazgrzesz i co twierdza,,znane autorytety ekonomiczne"-
wolę się utożsamiać z wybitnymi i uznanymi autorytetami ekonomicznymi niż z "ekonomistą" zeszłego systemu którego reprezentujesz :mrgreen: :mrgreen:
zdzicho pisze:ze zdrowia i sił już ci będzie brakowało
akurat w moim zawodzie to błędne założenie
zdzicho pisze:wspomnisz sobie je gdy będziesz miał 67
oczywiście żw wspomnę i podtrzymam swoje zdanie :mrgreen: :mrgreen:



Tagi:


szuler666
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 310
Rejestracja: 04 gru 2010, 17:20
Lokalizacja: szczecin/essen
Kontakt:

#42

Post napisał: szuler666 » 15 lip 2014, 12:29

Ciowiec pisze:wolę się utożsamiać z wybitnymi i uznanymi autorytetami ekonomicznymi niż z "ekonomistą" zeszłego systemu którego reprezentujesz
no coż z tym autorytetami od ekonomii to jak z erotomanem gawędziarzem :mrgreen:
szuler


zdzicho
Posty w temacie: 10

#43

Post napisał: zdzicho » 15 lip 2014, 13:23

Ciowiec pisze:
zdzicho pisze:ze zdrowia i sił już ci będzie brakowało
akurat w moim zawodzie to błędne założenie
zdzicho pisze:wspomnisz sobie je gdy będziesz miał 67
oczywiście żw wspomnę i podtrzymam swoje zdanie :mrgreen: :mrgreen:
Wątpię chłopcze. Za 40 lat będziesz zupełnie innym człowiekiem. nawet sobie nie potrafisz wyobrazic jak innym. za te 40 lat twój zawód może się okazać na rynku zupełnie nieprzydatny,lub twoje umiejętności juz dawno nie nadąża ,za postępem i wylądujesz przy prostej pracy fizycznej. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To chłptasiu prawie jeszcze 1,5x tyle co żyjesz i z10 x tyle co pracujesz zawodowo :shock: pofantazjować sobie możesz ,bo nawet twoja wyobraźnia tego nie ogarnia.Twój stan zdrowia ,już zapewne jest gorszy niż przeciętnego przedstawiciela mojego pokolenia , gdy był w adekwatnym do twojego wieku. A teraz już będzie tylko gorzej. Swój szczyt możliwości fizycznych i intelektualnych już przekroczyłeś,chociaż nie zdajesz sobie z tego sprawy .
Młodość jest piękna,a pracować będziesz musiał na starość :grin: :grin: :grin:


Ciowiec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 15
Posty: 315
Rejestracja: 03 wrz 2006, 13:50
Lokalizacja: polska

#44

Post napisał: Ciowiec » 15 lip 2014, 14:09

Tak czy inaczej to jest konieczność, alternatywą byłoby bankructwo państwa, chyba że pisowcy faktycznie cofną ta reformę po ewentualnym dojściu do władzy (nie daj boze)
zdzicho pisze:Młodość jest piękna,a pracować będziesz musiał na starość
life is brutal :???:


zdzicho
Posty w temacie: 10

#45

Post napisał: zdzicho » 15 lip 2014, 15:54

Ciowiec pisze:Tak czy inaczej to jest konieczność, alternatywą byłoby bankructwo państwa, :
Bo tak ci POwiedziano,a młody wierzy w wiele bzdur. T
To rozwiązanie Pozwala na nieróbstwo rządzącym ,tak ,że PiS tego nie cofnie pomimo zapowiedzi. PO ,tez szumnie zapowiadało ,ze cofnie ,,podatek Belki" jak dojdzie do władzy i co? I nic. Natomiast likwidacja OFE to bardzo ciężki grzech PO,i powód do wy...nia ich w kosmos. ja jestem tak zmotywowany ,aby ich wywalić ,ze nawet pójdę na wybory(mimo ,ze od kilku już lat nie chodzę) i jestem gotów glosować nawet na neofaszystów ,jeśli wywali to PO za burtę.Każdy ,kto zagraża PO najbardziej, ma mój głos ,bez wzgledu na obietnice wyborcze.


Ciowiec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 15
Posty: 315
Rejestracja: 03 wrz 2006, 13:50
Lokalizacja: polska

#46

Post napisał: Ciowiec » 16 lip 2014, 07:29

zdzicho pisze:Bo tak ci POwiedziano
w wiadomości zaopatruję się z wielu różnjych żródeł, i każde mówi z grubsza to samo, więc ta teria jest do bani
zdzicho pisze:jestem gotów glosować nawet na neofaszystów
gratuluje wyoboru :mrgreen:
zdzicho pisze:ja jestem tak zmotywowany ,aby ich wywalić ,ze nawet pójdę na wybory(mimo ,ze od kilku już lat nie chodzę)
nie spinaj się tak, bo to szkodzi zdrowiu :mrgreen:
a ktoś kto nie chodzi na wybory demonstrując swój "patriotyzm" nie ma moralnego prawa do krytyki, sorry :mrgreen:


zdzicho
Posty w temacie: 10

#47

Post napisał: zdzicho » 16 lip 2014, 10:34

Ty mi synku ,to prawo odbierasz?-a jakim to prawem? :shock: To ja dla ciebie wywalczałem prawa ,a nie odwrotnie.
I mogę ci jeszcze powiedzieć ,ze PO nie rożni się niczym od PZPR,a nawet jest znacznie gorsze jw dziedzinie ,,propagandy sukcesu". Marzy im się monopol na władzę(sienkiewicz -belka), jak PZPR(jeszcze tylko w konstytucje wpisać :mrgreen: ) czas już wywalić ich na zbita mordę. Cel uświęca środki.


Ciowiec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 15
Posty: 315
Rejestracja: 03 wrz 2006, 13:50
Lokalizacja: polska

#48

Post napisał: Ciowiec » 16 lip 2014, 11:48

napisałem moralne starszy człowieku... idx najpierw zagłosuj, bo czesto ci co nie mieli wpływu na proces później najbardziej narzekają na jego efekty
zdzicho pisze:a nawet jest znacznie gorsze jw dziedzinie ,,propagandy sukcesu". Marzy im się monopol na władzę(sienkiewicz -belka
aż ciśnie się na usta powiedzieć: stary a taki głu*i

PS. powodzenia przy odsuwaniu PO od władzy tylko uwazaj zeby nie zejśc na zawał skoro się do tego zabierasz z taką determinacją hehe


dalsza jałową dyskusję uważam za bezcelową

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 4698
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

#49

Post napisał: pitsa » 16 lip 2014, 14:13

Taki młody i mądry a nie wiedział, że taka dyskusja od początku jest bezcelowa. ;-)
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ

Awatar użytkownika

Zienek
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3730
Rejestracja: 13 gru 2008, 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#50

Post napisał: Zienek » 16 lip 2014, 14:34


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”