Znak "_" i drobne złośliwości.

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
www.kimla.pl_
Posty w temacie: 7

Znak "_" i drobne złośliwości.

#1

Post napisał: www.kimla.pl_ » 01 gru 2012, 11:41

numerek napisał:
oo jaka zmiana ... brak wyzwisk na PW ze strony kimli ...


nie będę z tobą wchodził w polemikę - wystarczyła mi rozmowa na targach w poznaniu - tak zadufanego dupka nie spotkałem jeszcze na swej drodze
i tak zwyczajnie cie nie lubię ! a przede wszystkim nie cierpię reklamowania swoich produktów usług na forach

to wszystko co mam ci do powiedzenia

kolego @adryjan zobacz dlaczego kimla ma 37 postów .. a potem zobacz działania moderatorów - kimla został zablokowany
teraz czas na bana po IP - ale jak znam życie wejdzie z innego IP byle reklamować swoje zabawki nazywane dla niepoznaki maszynami profesjonalnymi


Szanowni Koledzy,

Postaram się odpowiedzieć najdelikatniej jak tylko potrafię.
Szanowny Kolega Numerek, to nikt inny jak jeden z moderatorów tego forum -zgadnijcie który.
Jak wiecie kolega ten jest nieco zazdrosny i czasami na głowie staje aby mi dokuczyć.
Co do reklamy na formum, to trudno nie zauważyć, że wyświetlane są płatne banery z reklamą firmy Kimla. Ale nie tylko. Jest wiele firm które tu się reklamują, może i on.
Można oczywiście plastry na ekran sobie ponaklejać które te banery zasłonią, ale zasada jest taka, że właśnie za oglądanie tych reklam użytkownicy mają to forum do dyspozycji.
To tak jak darmowe skrzynki e-mail. Tak właściwie nie darmowe ponieważ sami mimowolnie rozsyłamy reklamy doklejane do stopek naszych maili.

Historia z "_" jest taka, że zablokował moje konto www.kimla.pl po tym jak mu udzieliłem kilku dobrych, przyjacielskich rad na PW. Sam się do tego przyznaje rozważając w swoim poprzednim poście oprócz zablokowania mojego konta, zablokowanie mojego IP, co zresztą jak sam zauważył niewiele to da ponieważ nie zablokuje wszystkich proxy serwerów. Aby było jasne nikt nikogo nie obrażał i nie używał niegrzecznych sformuowań, którymi raczy on mnie w swoich postach. Starałem się go zmotywować do konstruktywnej samodzielnej pracy nad swoimi maszynami, ponieważ uważam, że ma on potencjał jeśli chodzi o tworzenie nowych rozwiązań technicznych i powinien to wykorzystać.

Niestety doprowadziło go to do jeszcze większej frustracji czego efektem było zablokowanie mojego konta użytkownika. Podkreślam, że nie był złamany żaden punkt regulaminu na który się ten kolega powołuje.

Chciałbym zauważyć, że nie szukam zwady i nie użalałem się na forum nad zablokowanym kontem, tylko założyłem nowe. Jednak jak on ten temat podnosi to oczywiście proszę bardzo mogę odpowiedzieć.

Oczywiście mógłbym umieścić naszą korespondencję tu na forum i król byłby nagi, ale dużo prościej i przyjemniej byłoby odblokowanie po prostu mojego konta i wzięcie się za swoją robotę zamiast dokuczania innym.



Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 4737
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

Re: Znak "_" i drobne złośliwości.

#2

Post napisał: pitsa » 01 gru 2012, 13:00

Cześć.
Dzięki za wyjaśnienia. Podejrzewam że więcej tego tematu nie warto poruszać ani przyjacielskich rad udzielać. :-)
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ

Awatar użytkownika

tuxcnc
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 7987
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:24
Lokalizacja: mazowieckie

#3

Post napisał: tuxcnc » 01 gru 2012, 14:22

Jeżeli Forum ma jakiś regulamin, to powinien być on przestrzegany przede wszystkim przez Administrację i moderatorów.
Jeśli doszło do zablokowania konta użytkownika bo "zwyczajnie cie nie lubię", to ktoś tutaj powinien przestać być moderatorem, bo się najzwyczajniej do tego nie nadaje.
Poza tym wyzwiska na PW nie powinny być przyczyną bana, chyba że powtarzają się notorycznie i są po prostu uciążliwe.
Samo wyrażenie opini za kogo ktoś kogoś uważa, w cztery oczy, to stanowczo powód do bana nie jest.

Mam nadzieję, że ktoś wyjaśni o co tutaj chodzi.

.

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#4

Post napisał: bartuss1 » 01 gru 2012, 14:39

www.kimla.pl_ pisze:Chciałbym zauważyć, że nie szukam zwady i nie użalałem się na forum nad zablokowanym kontem, tylko założyłem nowe. Jednak jak on ten temat podnosi to oczywiście proszę bardzo mogę odpowiedzieć.
czyzby Ci przypadkiem sprzedaż spadla, ze zaczynasz boje o powrot na forum ?
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


Autor tematu
www.kimla.pl_
Posty w temacie: 7

#5

Post napisał: www.kimla.pl_ » 01 gru 2012, 15:41

Kolego Bartus, szczerze powiedziawszy to jest właśnie odwrotnie, ponieważ właśnie pobity został rekord ilości zamówień. Obecnie firma Kimla produkuje ponad 40 maszyn na raz, wysyła jedną maszynę dziennie i aby dorównać przyrostowi zamówień ciągle zwiększa produkcję.

Co to znaczy "boje o powrót na forum". Jak coś chcę napisać to napiszę, niezależne od działania frustratów.
To że on się na moderatora nie nadaje to wszyscy widzą i niejednego już zdążył wkurzyć.
Nie wiem czy mu to samoocenę podnosi, bo przecież robi to za darmo, a może złudne poczucie władzy nad innymi... nie wiem.

Tak czy inaczej widzę tu poważna schizofrenię, ponieważ jak napisał ponad 1000 postów w drugim wcieleniu to znaczy, że coś z nim nie tak.
Czy się wstydzi tego co pisze? Czy mu nie wypada?

Wiadomo, wielki Pan Moderator przecież nie użył by słów "tak zadufanego dupka" itp.
Ale jako szeregowy użytkownik czemu nie.

Rozumiem napisać parę postów pod innym nikiem aby rozruszać jakiś temat, ale to już poważny wysiłek napisać ich 1000. Ciekawi mnie tylko które wcielenie jest wcieleniem podstawowym a które wymuszonym.

Tak czy inaczej powinien być obiektywny i świecić przykładem, zamiast się popisywać.
Ciekawe dlaczego nigdy nikt nie miał pretensji do innych moderatorów.


oprawcafotografii
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 6133
Rejestracja: 29 kwie 2009, 10:11
Lokalizacja: Kraków / Jaworzno / Kopanka

#6

Post napisał: oprawcafotografii » 01 gru 2012, 16:58

bartuss1 pisze:...
czyzby Ci przypadkiem sprzedaż spadla, ze zaczynasz boje o powrot na forum ?
Skad znasz to slowo? ;)

q

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#7

Post napisał: bartuss1 » 01 gru 2012, 17:57

ze słownika
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

Awatar użytkownika

MlKl
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3706
Rejestracja: 15 sie 2010, 13:44
Lokalizacja: Błonie
Kontakt:

#8

Post napisał: MlKl » 01 gru 2012, 18:04

Kłótnie z policjantem na skrzyżowaniu, albo z moderatorem na forum może podnoszą samoocenę, ale najczęściej kończą się przykro.

Takie sprawy załatwia się przez kontakt prywatny z właścicielem forum, a nie na oczach publiki.

Awatar użytkownika

tuxcnc
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 7987
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:24
Lokalizacja: mazowieckie

#9

Post napisał: tuxcnc » 01 gru 2012, 18:08

MlKl pisze:Takie sprawy załatwia się przez kontakt prywatny z właścicielem forum, a nie na oczach publiki.
A ja na przykład bym chciał wiedzieć za co można z forum wylecieć.

.

Awatar użytkownika

sajgon
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1014
Rejestracja: 15 lis 2011, 14:21
Lokalizacja: Śląsk

#10

Post napisał: sajgon » 01 gru 2012, 19:08

tuxcnc pisze:A ja na przykład bym chciał wiedzieć za co można z forum wylecieć.
Może, może ,hmmmmm , za niestosowanie i drastyczne łamanie zasad regulaminu ? :roll:
Pozdrawiam , Michał. ;)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”