Agencja reklamowa zakup CNC

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce tworzyw sztucznych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
estampa
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2015, 19:37
Lokalizacja: Polska

Agencja reklamowa zakup CNC

#1

Post napisał: estampa » 22 maja 2015, 07:16

Witam.
Posiadam agencję reklamową zajmującą się ogólnie pojętą reklamą. W swojej ofercie posiadam również tworzywa sztuczne i wydruk UV. Przymierzam się do zakupu frezarki CNC. Chciałbym ja wykorzystać do produkcji reklam oraz usługowego rozkroju formatek.
Na chwilę obecną według mojej wiedzy maszyna powinna posiadać : - stół podsys 200x300, wrzeciono, nóż oscylacyjny, nóż aktywny. Wybór urządzeń jest dość spory dlatego proszę o porady i wskazówki przy wyborze. Zastanawiam się pomiędzy INFOTEC, AXYZ, KIMLA. Dwie pierwsze widziałem podczas pracy. Ceny mają porównywalne. Co do Kimli to jak narazie są bardzo zapracowani i jeszcze do niech nie dotarłem. Podobno ceny mają wyższe - czy warte??



Tagi:


bh91
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 894
Rejestracja: 29 sty 2008, 21:00
Lokalizacja: Radom

#2

Post napisał: bh91 » 22 maja 2015, 12:00

Jeśli chcesz maszynę z tymi wszystkimi bajerami to spójrz na ofertę ZUND - mają maszynę dla Ciebie. Też pracuję w reklamie i miałem osobiście styczność z jednym ze starszych modeli. Dwie głowice - jedna frezująca, druga pod nóż - rozcinaliśmy tym plexi, dibond, pcv, płyty piankowo kartonowe, no i folię samoprzylepną.

http://www.zund.com/en/
Jest robota - jest pinonc :wink:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka tworzyw sztucznych”