Proszę o wyrażenie opini na temat jakości noży tokarskich

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
mechanik33
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2008, 08:58
Lokalizacja: polska

Proszę o wyrażenie opini na temat jakości noży tokarskich

#1

Post napisał: mechanik33 » 05 lis 2008, 09:11

Witam serdecznie

Potrzebuję zasięgnąć informacji o narzędziach BalticTool. CZy ktoś z szanownych gości miał może do czynienia z nożami tokarskimi tego właśnie producenta ? Jestem zainteresowany uzbrojeniem tokarki, znalazłem u nich na stronie to co potrzebuje tylko nie
znam opinii o jakości tych, że właśnie narzędzi.

Serdecznie pozdrawiam
MECHANIK33

[ Dodano: 2008-11-25, 08:37 ]
Szanowni internauci !
Zasięgnąłem informacji tu i ówdzie i zakupiłem noże BalticTool i chciałbym się podzielić spostrzeżeniami:
Na stronie http://www.baltictool.com jak wcześniej wspomniałem natrafiłem na narzędzia tokarskie i nie tylko. Pytając kolegów z "podwórka" postanowiłem zakupić narzędzia.
No i ........................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piszę bo jestem bardzo bardzo MILE zaskoczony BO zadzwoniłem rozmawiałem z człowiekiem , który nie jest "panienką" , która siedzi i nie wie o czym mówi, lecz praktykiem dla którego warsztat to chleb powszedni. Kupiłem klika wytaczaków : A16M SDUCL 07 , A25R PSKNR 12 , A25R PDUNR 11 zchłodzeniem wewnętrznym , S25T MTUNR 16 . Wytaczaki pierwsza klasa, dobraliśmy płytki narzędzia u mnie były po 3dniach.


Jeszcze jedno najważniejsze cena- cena na moją kieszeń a ja jednak liczę złotówki

Pozdrawiam mechanik



Tagi:


Shreader
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2008, 07:38
Lokalizacja: Szamotuły

#2

Post napisał: Shreader » 03 wrz 2009, 15:14

Potwierdzam.
Również zakupiłem w tej firmie wytaczaki z chłodzeniem wewnętrznym A16, A20, A25, A32.
Sprawują się bardzo dobrze, pracujemy na nich już ponad rok czasu na 3 zmiany.
Osobiście, polecam.

Awatar użytkownika

rafalxfiles
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 665
Rejestracja: 28 sie 2006, 17:55
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

#3

Post napisał: rafalxfiles » 03 wrz 2009, 18:47

To wszystko zależy do czego Ci to narzędzie.
O ile takie noże iso to mogą być w miarę dobre.. o tyle wiertła i inne specjalne narzędzia mogą już sprawiać problem.
Poza tym dobry nóż to połowa sukcesu.. do tego trzeba dobrych płytek i dobrych parametrów skrawania

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”