Czy ta frezarka jest warta swojej ceny?

Maszyny ze stali, aluminium, odlewów itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

hornet20
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 116
Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:18
Lokalizacja: Krakow

#11

Post napisał: hornet20 » 20 cze 2014, 10:40

syntetyczny pisze:Za tą cenę lepszą bym zbudował, ale dla mnie głównym faktorem był czas. Musiałem zmienić sterowanie, poprawić to i owo. Obecnie mam trochę więcej w osi Z i osi X, bez zmiany mechaniki...
No niestety tak jest, a producent frezarki zarobic tez musi. Nie chce tu reklamowac, ale z firm ktore podales seron jesli nie ma oblozenia, maszyne zrobi dla Ciebie za miesiac. Nie wiem jak cenowo stoi dokladnie, maszynka 1500x2000x200 wychodzi Cie okolo 70k zl. Przekracza oczywiscie Twoj budzet, ale powiedmy Kimla o takich parametrach kosztuje dokladnie dwa razy tyle :)

Jesli ta maszynka ktora pokazales jest OK, to ja bym sie nie zastanawial. Budujac sam, czy za posrednictwem kolegow z forum, maszyne o tych parametrach uda sie poskladac pewnie za 12-15k zl, ale czas... kosztowac bedzie pewnie Twoja firm znacznie wiecej. Jak rozpedzisz produkcje to kupisz druga, wieksza :P



Tagi:


Autor tematu
Zjowner
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 4
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2010, 15:38
Lokalizacja: 3city

#12

Post napisał: Zjowner » 20 cze 2014, 23:53

hornet20 pisze:
syntetyczny pisze:Jak rozpedzisz produkcje to kupisz druga, wieksza :P
tak sobie też wnioskuję, w dodatku będę wiedział czego chcę, na pierwszej maszynie czlowiek się dopiero uczy co by zmienił w następnej..

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarka - konstrukcja metalowa”