Takisawa TM-20- ocena

Dyskusje dotyczące toczenia, remontów, modernizacji, narzędzi. Tokarki konwencjonalne.

Autor tematu
brauning
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2011, 18:07
Lokalizacja: poznan

Takisawa TM-20- ocena

#1

Post napisał: brauning » 12 wrz 2012, 20:13

Witam Forumowiczów
Poszukuje do kupienia maszyny podobnej klasy jak w tytule.Niestety w okolice Rzeszowa mam bardzo daleko.Czy znajdzie się specjalista,który oceniłby stan tej maszyny?Oczywiście odpłatnie.Nie chcę ryzykować zakupu w ciemno.
poniżej link do ogłoszenia sprzedawcy:
http://allegro.pl/takisawa-tm-20-fanuc- ... 89317.html

Będę wdzięczny za sugestie odnośnie innych,podobnych maszyn do sprzedaży o których wiecie.
Także poszukuję frezarki cnc ze stołem około 1200x500.Oczywiście używana,ale z pewnym stanem technicznym.Niestety,frezowanie w stali,stąd tylko stabilna maszyna.

Niezły ,,koncert życzeń,, ? ale lepiej pytać jak dwa razy płacić.



Tagi:


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#2

Post napisał: IMPULS3 » 12 wrz 2012, 20:34

brauning pisze:Poszukuje do kupienia maszyny podobnej klasy jak w tytule.Niestety w okolice Rzeszowa mam bardzo daleko.Czy znajdzie się specjalista,który oceniłby stan tej maszyny?Oczywiście odpłatnie.Nie chcę ryzykować zakupu w ciemno.


No litości, a póżniej taki rzeczoznawca będzie ciągany po sądach? Maszyna za 50 tyś, a kupiec nie pojedzie bo ma daleko.... :mrgreen:


Autor tematu
brauning
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2011, 18:07
Lokalizacja: poznan

#3

Post napisał: brauning » 12 wrz 2012, 20:55

bez przesady z tym ciąganiem.kupiec nie dość,że ma daleko,to jeszcze jest dosyć ograniczonym w wiedzę o takich maszynach,stąd prośba o pomoc od praktyków,którzy wiedzą gdzie zajrzeć.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Toczenie / Tokarki Konwencjonalne”