[S] DRO, Yuri's Toys

Działająca płytka DRO (TOUCH DRO, Yuri's Toys)

Chcesz sprzedać, kupić, zamienić - wszystko co związane jest z CNC. Zabronione jest reklamowanie sklepów, firm handlowych oraz umieszczanie oferty komercyjnej w treści posta.

Autor tematu
JanuszT
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 50
Rejestracja: 26 lut 2017, 13:56
Lokalizacja: Sopot

[S] DRO, Yuri's Toys

#1

Post napisał: JanuszT » 03 maja 2024, 08:13

Cena: 200,00 zł
Miejscowość: Sopot
Województwo: Pomorskie
Wyślij wiadomość

Witam

Do sprzedania mam działające DRO (TouchDRO) wykonane według Yuri's Toys (tzn. strona domowa projektu). Dokładnie, to jest to obsadzona, polutowana i przetestowana płytka z tego tematu Temat na forum. Całość działa w 100%, tzn. komunikuje się z programem przez BT, odczytuje położenae z liniałów, działa wejście sondy i sygnału tacho. Sprzedaję, bo zakupiłem i zmontowałem dwie płytki, a aktualnie potrzebna jest mi jedna.

Wszystko widać na zdjęciach, ale dla pełności opisu: nie są wlutowane elementy zasilania z 230VAC (bez problemu do kupienia za kilkanaście złotych, ale mam dostępne 5VDC z USB do tableta i zasilałem z tego).
Poniżej zdjęcia.
Obrazek
Układ; do zdjęcia sygnały są z enkodera od silniczka, nie miałem innego tam, gdzie robiłem zdjęcia. Są to sygnały dokładnie jak z enkoderów w liniałach (A, B); oscylogram poniżej.

Obrazek
Sygnał wejściowy, podłączony do zdjęć.

Kolejne cztery zdjęcia to zrzuty pracującej aplikacji. Widać, że działają wszystkie funkcjonalności (pozycja, sonda, tacho).
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Cena 200PLN + koszty wysyłki paczkomatem 17PLN.

Pozdrawiam
Janusz



Wróć do „Giełda CNC”