Internet aero2 i modem za darmo

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
luzak
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 2
Posty: 58
Rejestracja: 20 paź 2010, 23:29
Lokalizacja: biala podlaska
Kontakt:

Internet aero2 i modem za darmo

#1

Post napisał: luzak » 04 paź 2011, 23:02

Witam
Chciał bym się z Wami podzielić informacja, o której pewnie cześć z Was już wie, ale nie każdy, bo firma która powinna taką informację szerzyć skrupulatnie ja ukrywa.
Temat dotyczy usługi darmowego dostępu do internetu świadczonego przez firmę aero2,
oraz sposobu jak otrzymać za darmo modem, który współpracuje z ta siecią (większość nie chce działać)
Warto przytrzeć nosa tej firmie, która juz od roku powinna świadczyć usługę, a tak ukrywa informację, że pewnie cześć z Was nie miala pojecia o takiej usludze.
Wczesniej trzeba bylo się wybrac osobiscie do Warszawy i zapłacić 50zl, aby otrzymac karte sim. Teraz mozna zrobic to taniej i na drodze korespondencyjnej.
Podobnie z modemami, skorzystano z kruczka, ktory sprawia, ze wiekszosc modemow z ich karta sim nie dziala. Usluga darmowego internetu ma byc wazna tylko do 31.12.2013, a czas leci..

Aby nie zaśmiecać forum, w podanym przeze mnie linku zawarłem skrótową informację z linkami gdzie i jak uzyskać darmowy internet na 3lata + darmowy modem i konto w banku za darmo.
polecam: Internet aero2 + modem może kogoś zainteresuje?
niezainteresowanych przepraszam


zapraszam na blog

Tagi:


azaz
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 232
Rejestracja: 02 sty 2005, 20:45
Lokalizacja: wwa

#2

Post napisał: azaz » 05 paź 2011, 00:03

wow! super sprawa, dzieki !!!!


gras107
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 297
Rejestracja: 09 wrz 2011, 14:37
Lokalizacja: Zagorzyce

#3

Post napisał: gras107 » 05 paź 2011, 21:02

Słyszałem też o podobnej firmie która udostępnia internat za darmo, w zamiam za reklamę ich firmy na własnym samochodzie. :razz:


Autor tematu
luzak
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 2
Posty: 58
Rejestracja: 20 paź 2010, 23:29
Lokalizacja: biala podlaska
Kontakt:

#4

Post napisał: luzak » 06 paź 2011, 20:35

azaz pisze:wow! super sprawa, dzieki !!!!
Miło mi, że moja informacja okazała się przydatna.
Jeżeli znajdę jeszcze jakieś przydatne informacje i będą ludziom pomocne będę się starał je publikować na swoim blogu.

Jest jeszcze firma, która udostępnia internet na telefonie zupełnie za darmo w zamian za oglądanie reklam.
Ale ma ograniczenia: limit dzienny 10MB + miesięczny 1GB i co 500KB przerywa oglądanie stron reklamami.
Starter jest za darmo, a aktywne przeglądanie reklam, przedłuża ważność konta na kolejne miesiące bez potrzeby doładowywania.
Mam takowy, ale używam go rzadko, bo przekładanie kart jest kłopotliwe, a ceny rozmów droższe niż te które mam u innego operatora.
Jak znajdę chwilę, to może opiszę jak to działa na swoim blogu. Ale moim zdaniem to dobra oferta jedynie dla osób, które nie mogą się obejść bez facebooka.
zapraszam na blog

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”