Dział Sprzedam

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum

Autor tematu
Roszek
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 105
Rejestracja: 01 lis 2018, 12:29

Dział Sprzedam

#1

Post napisał: Roszek » 22 lis 2018, 19:47

Skoro dział ma tylko dwie zakładki, czyli starsze ogłoszenia są kasowane, a są kasowane szybko z racji dużej ilości ogłaszających się, fajnie by było gdyby ogłoszenia były archiwizowane, czyli można byłoby wejść na swoje konto i aktualizować ogłoszenie. W obecnej sytuacji trzeba od nowa pisać ogłoszenie i wrzucać zdjęcia, co jest dosyć czasochłonne.
Amen




rdarek
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 2135
Rejestracja: 04 sty 2013, 23:30
Lokalizacja: 3miasto

Re: Dział Sprzedam

#2

Post napisał: rdarek » 22 lis 2018, 20:11

Roszek pisze:
22 lis 2018, 19:47
Skoro dział ma tylko dwie zakładki, czyli starsze ogłoszenia są kasowane, a są kasowane szybko z racji dużej ilości ogłaszających się, fajnie by było gdyby ogłoszenia były archiwizowane, czyli można byłoby wejść na swoje konto i aktualizować ogłoszenie. W obecnej sytuacji trzeba od nowa pisać ogłoszenie i wrzucać zdjęcia, co jest dosyć czasochłonne.
Amen
To jest giełda dla użytkowników tego forum a nie regularny sklep dla handlarzy.
Tak jak piszesz to działa allegro droga wolna. :mrgreen:


Autor tematu
Roszek
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 105
Rejestracja: 01 lis 2018, 12:29

Re: Dział Sprzedam

#3

Post napisał: Roszek » 23 lis 2018, 18:11

To że chcę sprzedać jedną rzecz a z różnych przyczyn jest ciężko sprzedać i chciałbym mieć możliwość ponownego wystawienia przedmiotu, oznacza że jestem handlarzem?

Dodane 56 sekundy:
Bez urazy ale sama ELYTA się wypowiada, to mi odpowiedz ELYTO dlaczego mój wątek wylądował w koszu


andrzejk
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 158
Rejestracja: 18 sty 2009, 15:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Dział Sprzedam

#4

Post napisał: andrzejk » 23 lis 2018, 18:40

Wystarczy pod koniec trwania ogłoszenia podbić temat. Ot taki patent.


rdarek
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 2135
Rejestracja: 04 sty 2013, 23:30
Lokalizacja: 3miasto

Re: Dział Sprzedam

#5

Post napisał: rdarek » 23 lis 2018, 18:52

Roszek pisze:
23 lis 2018, 18:11
To że chcę sprzedać jedną rzecz a z różnych przyczyn jest ciężko sprzedać i chciałbym mieć możliwość ponownego wystawienia przedmiotu, oznacza że jestem handlarzem?

Dodane 56 sekundy:
Bez urazy ale sama ELYTA się wypowiada, to mi odpowiedz ELYTO dlaczego mój wątek wylądował w koszu
Miałem się już nie wypowiadać w tym temacie i nie reagować na twoje zaczepki ale...
Tak szybko się nie obrażam jak ty urażasz i próbujesz ugryźć. Masz rację, że w tych czasach trudno coś dobrze i szybko sprzedać. Ale do rzeczy, po pierwsze który wątek?

Przyjmuję, że jakieś ogłoszenie tak więc polecam lekturę:
regulamin-gieldy-przeczytaj-zanim-umies ... 19664.html
(Należy czytać ze zrozumieniem)
z naciskiem na akapit:

"Ogłoszenia są automatycznie kasowane jeżeli w wątku nie będzie żadnych wpisów w okresie 14 dni. Ogłoszenie można podtrzymywać dłużej dodając odpowiedzi do tematu."
Cytuję dla leniuszka :mrgreen:
Ogłoszenie również zostanie usunięte przez któregoś z moderatorów jeśli nie spełnisz innych postanowień regulaminu!

Jak byś był troszkę bardziej spostrzegawczy to zauważyłbyś, że dział giełda potrafi rozrosnąć się do np: 4 stron jak w tym momencie i więcej a nie dwóch jak piszesz.

O twojej spostrzegawczości i czytaniu ze zrozumieniem świadczy również poniższy wpis:
Roszek pisze:
22 lis 2018, 21:49
W sumie piękne pożegnanie, Twój wątek wylądował w koszu :D:D:D:D:D :D
Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że kolega jako moderator ten temat sam założył; sam przeniósł do kosza a po przemyśleniu umieścił go w dziale dla zarejestrowanych.
Jego również boli to, że z forum robi się giełda i oblegają je spadochroniarze.

Zastanawiam czy dążysz do sukcesów wątpliwego guru na "S" klepiącego po kilka tematów wątpliwej jakości dziennie.
I na koniec Admin ma założony specjalny temat o funkcjonowaniu forum i jeśli chcesz wprowadzić jakieś nowe funkcjonalności to tam złóż wniosek.

W sumie ten temat również nadaje się do kosza :mrgreen: ale to zależy tylko od rządzących na tym forum.


Autor tematu
Roszek
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 105
Rejestracja: 01 lis 2018, 12:29

Re: Dział Sprzedam

#6

Post napisał: Roszek » 23 lis 2018, 19:08

Założyłem temat z pewnym zapytaniem /czyt. moja propozycją/, więc to co pisze to nie zaczepki tylko argumentacja swojego stanowiska, może poza wyjątkiem słowa ELYTY. Czy ja polemizowałem z regulaminem? to że istnieją punkty regulaminu przytoczone przez ciebie w żaden sposób nie przekreślają tego co napisałem. Nie będę już opisywał różnych scenariuszy, bo to każdy może sobe wyobrazić przy obecnym regulaminie i mojej propozycji, różnice są oczywiste.

Awatar użytkownika

chaos
Administrator
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 630
Rejestracja: 29 maja 2004, 12:49
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Dział Sprzedam

#7

Post napisał: chaos » 28 lis 2018, 21:14

Całkowita modyfikacja działu giełda i praca jest przewidziana na początek nowego roku. Będzie to wszystko zupełnie inaczej zorganizowane i wygodniejsze w obsłudze. Na razie musicie się uzbroić w cierpliwość.
Akcesoria CNC - EBMiA.pl
Elementy Budowy Maszyn i Automatyki
www.ebmia.pl
MECHANIKA * AUTOMATYKA * PNEUMATYKA * NARZĘDZIA * BHP, CHEMIA * TWORZYWA SZTUCZNE

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”