Tanie wycinarki styropianu i frezarki CNC

Maszyny do wycinania gorącym drutem

Autor tematu
barth
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2006, 02:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Tanie wycinarki styropianu i frezarki CNC

#1

Post napisał: barth » 03 wrz 2006, 02:34

Panowie po co meczyć sie nad budową maszyny sterowanej komuterem skorą są juz świetnie zrobione urządzenia za cęne prawie....do przyjecia zobaczcie na www.cncmultitool.pl. Ja zacząłem robić wycinarkę styropianu zainwestowałem juz 1300 zł a to jeszcze nie koniec...teraz znalazlem CncMultitool.pl i sie zastanawiam czy był sens....
Załączniki
styro_10_gr.gif
styro_10_gr.gif (30.49 KiB) Przejrzano 17696 razy
zubehoer_23_gr.gif
zubehoer_23_gr.gif (29.61 KiB) Przejrzano 17722 razy



Tagi:


251mz
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 4440
Rejestracja: 27 sie 2004, 21:59
Lokalizacja: Polska

#2

Post napisał: 251mz » 03 wrz 2006, 03:03

jak patrze na elementy stalowe do któryc sa mocowane wałki itp to troche mnie dreszcze przechodza..... aluminium;/ jestem ciekaw:D jak to pofrezuje w alu:P
Mnie sie wydaje ze sprawdzi sie to tylko jako wycinarka styro i to tez niekoniecznie:P
nie wiem jak twoja konstrukcja wygladabarth, ale ja tego wyzej na zdj bym nie kupil:) za 3tys mozna by cos duzo lepszego zrobic:p

Awatar użytkownika

chomikaaa
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 988
Rejestracja: 19 cze 2004, 23:22
Lokalizacja: lodz

#3

Post napisał: chomikaaa » 03 wrz 2006, 09:35

zamiast blachy rownie dobrzy mozna to z tektury zrobic widzilemt aka konstrukcje na lks tyle ze niby ploter wraz z sterowanim sprzedawca chcial 4tys zl niezle sie usmialem

ja bym czegos takiego nie kupil nigdy

pozatym wyglada mi to na reklame


pit202
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 8
Posty: 863
Rejestracja: 02 lip 2004, 23:38
Lokalizacja: --

#4

Post napisał: pit202 » 03 wrz 2006, 09:41

barth pisze:teraz znalazlem CncMultitool.pl
a gdzie znalazles ?
chomikaa pisze:pozatym wyglada mi to na reklame
bo to jest reklama :

Kod: Zaznacz cały

35-310 Rzeszów
Bartłomiej Hydryński
chyba nie zbieg okoliczności, ze uzytkownik barth mieszka w rzeszowie podobnie nawet jak ww. firma :)
PiteR


251mz
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 4440
Rejestracja: 27 sie 2004, 21:59
Lokalizacja: Polska

#5

Post napisał: 251mz » 03 wrz 2006, 10:16

hahaha:) bez obrazy....... ale cos tu sie niesmacznego wydało:p


Autor tematu
barth
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2006, 02:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#6

Post napisał: barth » 03 wrz 2006, 13:19

Tak Panowie jest to reklama - moją pierwszą maszynę zbudowałem 2 lata temu - te forum obserwowałem przez długi czas ponieważ dzięki Wam kierowałem sie uwagami jakie silniki jakie wałki sróby zwykłe czy trapez...itp. W końcu zrobiłem działa lecz jest nie za dokładna zajmuje wiele miejsca i ogólnie jest do kitu, Wtedy również natknałem sie na te urządzenia które Wam zaprezentowałem, nie są z aluminium czy tektury tak jak stwierdziliscie - blacha to nie jest zwykła blacha lecz bardzo twarda stal QS. Jest to propozycja a nie namawianie i wciskanie ze jest to urządzenie najlepsze w swej klasie - poogladajcie sobie fotki z Waszymi urządzeniami i porównajcie. Poza tym sa wśród Was ludzie którzy maja dośyć ciągłej naprawy czy modernizacji stworzonego przez siebie urządzenia - ponieważ zbudowali je do jasnch celów - które zakładały szybkie i dokładne wycięcie (wyfrezowanie) elementów nie w ilości sztuka czy dwie, bo w końcu decydując sie na bydowę maszyny CNC nikt jej nie robi żeby raz sobie wyciąć skrzydło do delty czy kilka żeber (mówię o modelarzach). Jęsli kogoś z Was zniesmaczyłem umieszczeniem swojej można powiedzieć reklamy to z góry przepraszam - traktujcie to jako rozwiązanie o rewelacyjnuch parametrach i odpowiedniej do tych parametrów cenie. Dzięki tym urządzeniom ruszyłem z produkcją modeli które można pooglądać (reklama ;) ) na www.rc-commbat.pl - strona co prawda jest dopiero w budowie lecz mam wybór siedzieć na nią lub nie wyrabiać z zamówieniami. Pozdrawiam wszytkich modelarzy i zwolenników AIR Combatu, oraz aktywnych twórców amatorskich maszyn CNC. BartH - Bartek Hydryński - CNC-Multitool


251mz
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 4440
Rejestracja: 27 sie 2004, 21:59
Lokalizacja: Polska

#7

Post napisał: 251mz » 03 wrz 2006, 14:00

trzeba bylo tak od razu , bez sciemki;) i to w giełdzie;]

Awatar użytkownika

termit_tm
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 702
Rejestracja: 01 lis 2005, 20:02
Lokalizacja: Leszno

#8

Post napisał: termit_tm » 03 wrz 2006, 17:21

barth pisze:poogladajcie sobie fotki z Waszymi urządzeniami i porównajcie.
czy to są wybory miss (a nawet tam "podobno" nie patrza tylko na wygląd) ??

za takie pieniądze można zbudować maszynę na wałkach podpartych itp który pofryzuje aluminium a może i więcej
barth pisze: traktujcie to jako rozwiązanie o rewelacyjnuch parametrach i odpowiedniej do tych parametrów cenie.

NC


pit202
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 8
Posty: 863
Rejestracja: 02 lip 2004, 23:38
Lokalizacja: --

#9

Post napisał: pit202 » 03 wrz 2006, 17:39

W końcu zrobiłem działa lecz jest nie za dokładna zajmuje wiele miejsca i ogólnie jest do kitu
bla bla bla - brzmi jak wypracowanie pierwszoklasisty ......
nie potrafisz budowac maszyn to nie zabieraj sie za to , a przynajmniej nie badz zawiedziony z efektów, watpie aby te Twoje urządzenia z blaszek bez łozysk byly chociaz troche dokladne ;-/
poogladajcie sobie fotki z Waszymi urządzeniami i porównajcie
jezeli nie jestes zadowolony z tego co zrobiles to nie znaczy ze kazdy nie jest ,
postaraj sie nie obrazac ludzi i ich wysiłek w taki sposob bo mozesz sobie zrobić tylko antyreklamę.

jezeli jestes zadowolony z efektów pracy na tych maszynkach dlaczego nic nie pokazales ? pokaz jak wyglada maszyna na stole , jak mało zajmuje , jak dokladnie wycina i wogole jaka jest super - zamiast wciskac kit jakie tutaj mamy marne maszyny i wogole jak marnie wyglądają.
PiteR


251mz
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 4440
Rejestracja: 27 sie 2004, 21:59
Lokalizacja: Polska

#10

Post napisał: 251mz » 03 wrz 2006, 17:47

jak bys barth nie zauwazyl to jest forum dla ludzi którzy chca zbudowac maszyny samemu, czerpia z tego frajde i lubia grzebac:) ps. wg maszynka przez ciebie reklamowana nadaje sie ostatecznie tylko do styro........

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Styropianu (Styroduru)”