Szkolenie/doświadczenie/praca na przecinarkach laserowych Bystronic

Gdzie mogę zdobyć doświadczenie na Bystronic

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
nleszek83
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2019, 13:52

Szkolenie/doświadczenie/praca na przecinarkach laserowych Bystronic

#1

Post napisał: nleszek83 » 27 maja 2019, 20:27

Dzień dobry,
Jestem operatorem/programistą przecinarek termicznych - plazma/tlen z siedmioltnim doświadczeniem (4 lata operator,2 lata programista z poziomu biura, 1 rok programista z poziomu biura - laser Trumpf 3030 CO2). Szukam pracy, doświadczenia lub ewentualnie możliwości przeszkolenie na przecinarkach laserowych Bystronic.

Jeżdżę po różnych prywaciarzach i nikt nie chce mnie przyjać, każdy "szuka człowieka już przeszkolonego z doświadczeniem na laserach", ogólnie to tylko na operatorów to są oferty, na samych programistów to chyba tylko układy lub po rodzinie, taki szklany sufit zauważyłem.
Samo doświadczenie i praktykę z plazmą i tlenem jest o wiele trudniej zdobyć niż na laserach, która jest banalna wg. mnie, w porównaniu do cięcia tlenem blach rzędu 100mm. Faktycznie tak jest, czy to tylko są moje spostrzeżenia ?

Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami ewentualnie informacjami, gdzie lub kto by potrzebował dobrego pracownika, ze znajomością SigmaNest i Tops 100 Trumpf



Wróć do „Na luzie”