serwis od plotera frezującego

serwis od plotera frezującego

Plotery tnące

Autor tematu
podsiadlo
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 13:41

serwis od plotera frezującego

#1

Post napisał: podsiadlo » 22 sie 2020, 14:05

witam
Kilka miesięcy temu zakupiłem używany ploter Kongsberg. Do tej pory wszystko cacy, ale teraz powstał problem z frezarką, najprościej mówiąc to się nie uruchamia. Oczywiście, kontaktowałem się z Esko, ale przedstawione warunki i koszty serwisu są zniechęcające (nie mówie tu o częściach). Dlatego zwracam się do szanownego grona: może jest tutaj jakiś znawca lub serwisant podobnych maszyn co podejmie się wyzwania??



Tagi:


pin
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 65
Rejestracja: 06 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: serwis od plotera frezującego

#2

Post napisał: pin » 09 paź 2020, 21:42

i jak problem rozwiązany ? jeśli nie do daj znak
to może coś poradzimy .


kubus838
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2572
Rejestracja: 06 lip 2009, 14:52
Lokalizacja: Mszczonów

Re: serwis od plotera frezującego

#3

Post napisał: kubus838 » 12 paź 2020, 13:52

podsiadlo pisze:
22 sie 2020, 14:05
witam
Kilka miesięcy temu zakupiłem używany ploter Kongsberg. Do tej pory wszystko cacy, ale teraz powstał problem z frezarką, najprościej mówiąc to się nie uruchamia. Oczywiście, kontaktowałem się z Esko, ale przedstawione warunki i koszty serwisu są zniechęcające (nie mówie tu o częściach). Dlatego zwracam się do szanownego grona: może jest tutaj jakiś znawca lub serwisant podobnych maszyn co podejmie się wyzwania??
Witam

Nie wiem czy wiesz ale trafiłeś na forum cnc. I tu większość ludzi takie plotery budowała sama - więc wiedzę posiada. Z drugiej strony piszesz, że ploter się nie uruchamia. tzn czy w ogóle sterownik go nie widzi, czy może komputer ze sterownikiem uruchamia się a samo urządzenie nie daje znaku życia?

Jeżeli będziesz zadawał rzeczowe pytanie to na pewno sam naprawisz.

robert

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Plotery tnące”