Znaleziono 1 wynik

autor: SimonMowi
22 cze 2026, 12:02
Forum: Toczenie / Tokarki Konwencjonalne
Temat: Czy ktoś widział taką tokarkę ??
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3990

Re: Czy ktoś widział taką tokarkę ??

Witam,sprawdzał ktoś może to ogłoszenie na olx, tokarka TV6 ? Pisałem z gościem jest opcja wysyłki na palecie ale kasa tylko na konto,niby można pojechać zobaczyć,uruchomić ale to nadal 5 h jazdy na Białą Podlaską. Tokarka fajna ale coś mi tu śmierdzi

Wróć do „Czy ktoś widział taką tokarkę ??”