Znaleziono 3 wyniki

autor: maz
22 lip 2007, 21:51
Forum: Obróbka metali
Temat: Panel Miksera Audio
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4921

drutowka to maszyna, ktora tnie drutem, po ktorym przeplywa prad. Zasada elektroerozji.
To na pewno nie bedzie tania opcja ;-) Bo trzeba przygotowac otwory w odpowiednim rozstawie, jak bedziesz robil z reki to porobisz grad, a drutowka tego nie lubi zwlaszcza na blachach. Wiecej zabawy by bylo z przygotowaniem.
autor: maz
21 lip 2007, 22:54
Forum: Obróbka metali
Temat: Panel Miksera Audio
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4921

W poscie wyzej napisales, ze moga byc promienie w kwadracikach, w takim, razie wszystko sie da na frezarce ploterze zrobic i cena spada
autor: maz
21 lip 2007, 22:21
Forum: Obróbka metali
Temat: Panel Miksera Audio
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4921

W twoim przypadku "najtaniej" ze wzgledu na ilosc sztuk wyjdzie laserowe ciecie blach,ta metoda ci nie pognie panela. Koszty nie mam pojecie ile. Jezeli wykonawcy sa fachowcami, to projekt nie ma znaczenia w jakim formacie, byle by byly jakies punkty odniesienia z kilkoma okreslonymi wymiarami jesli to jest np w corelu.
Nadruk to ladnie wyjdzie laserowe znakowanie, chcesz biale napisy to moze zlecic grawerke, a potem wypelnic bialym barwnikiem.

Wróć do „Panel Miksera Audio”