Znaleziono 2 wyniki

autor: 33jannowak
28 lut 2021, 13:06
Forum: Obróbka tworzyw sztucznych
Temat: Jaki to materiał
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1793

Re: Jaki to materiał

WZÓR pisze:
28 lut 2021, 12:11
Adi123 pisze:
27 lut 2021, 21:40
.....
Może sprawdzenie gęstości rozwiąże problem ?
33jannowak pisze:
28 lut 2021, 09:56

.... często tworzywa mają dodatki innych tworzyw i nie tylko i precyzyjne określenie składu to tylko w laboratorium.
Panowie , scyzoryk mi się otwiera w kieszeni od takich rad ...... , ale trudno - każdy pomaga jak może. :D

Na jakiego ..... wysyłacie gościa do laboratorium?



Mariusz.

Kolega chciał poznać co to za materiał, a nie czym można go zastąpić, więc nie wiem dlaczego ten scyzoryk otwiera Ci się w kieszeni :)
Osobiście jednak też bym się tak nie przejmował i zrobił to np. z POM-u
autor: 33jannowak
28 lut 2021, 09:56
Forum: Obróbka tworzyw sztucznych
Temat: Jaki to materiał
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1793

Re: Jaki to materiał

bodzio18 pisze:
27 lut 2021, 20:58
A może ktoś mógł by mi ten materiał jakoś "zbadać" albo może ktoś podpowie jak?gdzie? się dowiedzieć jaki to materiał. Pozdrawiam
Gdybyś jechał w kierunku Jędrzejowa to też możesz wstąpić, postaram się pomóc, oczywiście tylko na rozróżnieniu czy jest to PP, POM, PA lub coś innego, często tworzywa mają dodatki innych tworzyw i nie tylko i precyzyjne określenie składu to tylko w laboratorium.

Wróć do „Jaki to materiał”