Domiskra,
Wszystko musisz wyliczyć z warunków, podanych np. w Mazanku (w Mazanku jak i w Dobrzańskim dobrze podane są chropowatości i tolerancje takiego wału, które na rys. wykonawczym również musisz określić).
W Twoim temacie otworów nie ma, co zresztą widać (brak wyrwań/przekrojów czopach końcowych, tam najczęściej są śruby, które mocują piasty nasadzane na czopy), jednak wał najprawdopodobniej posiada nakiełki, które są określone normą, jednak na rysunku zaznaczasz je tylko strzałką z opisem, bez rysunku (z racji, że są znormalizowane).
Średnice i długości również dobierasz według normy (tabelka z Mazanku) tam masz średnice czopa + długość czopa długiego/krótkiego.
Ostatnia część po prawej stronie wału to nakrętka łożyskowa z podkładką zabezpieczającą (również jest znormowana).
Dodatkowo musisz pamiętać, że przejścia na większą/mniejszą średnicę muszą być złagodzone (promieniami zaokrągleń np), żeby zniwelować zjawisko karbu, jeżeli zostawisz wał bez przejścia okrągłego, to gwarantuje, że zetnie Ci go natychmiast (tyczy się to tylko części wału z obciążeniem gnącym, w tym wypadku od czopa z lewej do łożyska z prawej strony).