Znaleziono 6 wyników

autor: dance1
05 gru 2012, 20:29
Forum: Wycinarka Wodna / Water Jet
Temat: Zakup maszyny do cięcia wodą
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 52649

o co tobie chodzi? co ja powiedziałem czy też napisałem??? Nic nie rozumiem.
Nie chce mi się czytać od nowa kilkunastu stron, może wyjaśnisz czy też moje słowa przytoczysz.
autor: dance1
28 lis 2012, 21:41
Forum: Wycinarka Wodna / Water Jet
Temat: Zakup maszyny do cięcia wodą
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 52649

trochę nie rozumiem, jaki serwis wozi 2 naczepy części zamiennych? Po to są telefony, meile żeby jak najdokładniej usterkę i możliwości jej naprawy zlokalizować. Uzależnienie się od 1 serwisanta to chyba strzał w kolano dla firmy. Maszyna to nie dzidzia że się do opiekunki przywiązuje, a nawet jak to nie znaczy że się lepszej nie znajdzie. Bełkot jakiś.
Warunki się oczywiście negocjuje bo to nie złotych parę....
autor: dance1
12 sie 2012, 21:43
Forum: Wycinarka Wodna / Water Jet
Temat: Zakup maszyny do cięcia wodą
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 52649

Wrócę do standardowych pc-towych klawiatur. Panele dotykowe odchodzą w zapomnienie, w tej chwili producenci stosują klawiatury i myszy gdyż na komputerze maszyny jest także cad, cam. Operator, programista nie musi biegać od maszyny do 2 komputera żeby zrobić, narysować następny program. Maszyna wycina czy też frezuje a pracownik w tym czasie przygotowuje program. Na panelu dotykowym za taką pracę dziękuję, zresztą "brudne" łapska także nie sprzyjają dotykowcą. Firmy jak Flow, Intermac, CMS i wiele innych nie widzą problemu z klawiaturą i myszą. Po co utrudniać?
autor: dance1
25 cze 2010, 21:51
Forum: Wycinarka Wodna / Water Jet
Temat: Zakup maszyny do cięcia wodą
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 52649

Więcej już do tematu nie wniosę, gdyż nie znam tych maszyn. Jak już pisałem polecić mogę flow i cms-a. Może te maszyny co wymieniłaś są mało popularne w PL. i z tego brak użytkowników. Jak masz taką możliwość przejrzyj fora uk, ja tam dużo informacji o pompach i maszynach uzyskałem. Na naszym rynku te maszyny raczkują, w uk już są złomowane. Głowa do góry i powodzenia życzę.
Chyba z mojej strony temat wyczerpałem :-(.
Pozdrawiam.
autor: dance1
22 cze 2010, 20:50
Forum: Wycinarka Wodna / Water Jet
Temat: Zakup maszyny do cięcia wodą
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 52649

Piękne stwierdznie, zaważyłam że na dobrą radę nie ma co liczyć. Dance1 jako pierwszy napisał jakiś konkret. Dzięki :mrgreen: , pozdrawiam.[/quote]

Nie rozumiem Twojego podejścia do zakupów. Czekasz aż ktoś napisze, maszyna CENTROCINA 3214. jest najlepsza i taką kupisz?
Przeczytaj te kilka tematów na temat waterjetów a już jakieś rozeznanie będziesz miała.
Nikt normalny nie odpowie Tobie jaka maszyna najlepsza nie znając nawet typu produkcji itp z tym związanych. Poczekaj na P.H za chwilę zacznie się zachwalanie własnych produktów a skończy pisaniem rozprawek na tematy techniczne i inne blablabla które już nic nie wniosą.
Niestety trochę czasu musisz poświęcić. Sprawdzaj oferty, pisz meile, poczytaj o pompach i ich +i-, dzwoń, pytaj, umawiaj się na pokazówki itd.
autor: dance1
21 cze 2010, 23:24
Forum: Wycinarka Wodna / Water Jet
Temat: Zakup maszyny do cięcia wodą
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 52649

paula pisze:Pięć odpowiedzi na moje pytanie i tylko jedna na temat, ale kimla mnie nie interesuje. Myślałam, że od spejalistów w branży dowiem się więcej
pozdrawiam
Także staliśmy niedawno przed wyborem. Posiadamy 2 waterjety (3 już się buduje ;-) ). Starego Cms i 2 letniego Flow.
Mimo licznych rozmów i sprawdzania ofert znowu postawiliśmy na Flow, biorąc pod uwagę "promocyjną" cenę + dobrą ofertę serwisową.
Nie wiem czego oczekujesz od "specjalistów". Maxiem wygląda jak tandetny ploter przerobiony na waterjeta, Eckert-a nie znam, z wyglądu solidny. PTV nie znam.
Na dzień dobry należy zainteresować się pompami stosowanymi w tych maszynach, także oprogramowaniem. Dobre mało nie kosztuje. Po kilku pokazówkach i testach odstraszają mnie maszyny w których zbiornik wody to także korpus dla bramy.
Szukać, czytać, pytać w firmach, odpowiedzi co najlepsze na tym forum nie znajdziesz. Teraz poczekaj na P.H. ;-)

Tak już poza tematem, Flow dla nas budują w niemczech. ;-) Wtajemniczeni zrozumieją.

Wróć do „Zakup maszyny do cięcia wodą”