Znaleziono 1 wynik

autor: Zainteresowana
18 paź 2012, 20:49
Forum: Na luzie
Temat: Kurs CNC
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2904

Kurs CNC

Witam serdecznie,

Piszę do Panów, ponieważ bardzo interesuje mnie Państwa zdanie - jako fachowców - dotyczące stopnia trudności wykonywania Państwa zawodu.

Zastanawiam się, czy jest sens wysyłać mężczyznę 55-letniego mężczyznę, na kurs operatora CNC, jeżeli nie miał on wcześniej zupełnie styczności z obróbką, skrawaniem a nawet z komputerem.

Czy istnieje szansa, że takie szkolenie mogłoby przygotować taką osobą bez kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora CNC?

Z góry byłabym niezmiernie wdzięczna za wszelkie szczere odpowiedzi.

A może mogliby mi Państwo podpowiedzieć, w jaki sposób można przekwalifikować osobę w tym wieku do wykonywania jakichkolwiek prac, czy to ślusarskich, czy tokarskich, a może nawet coś związanego z wózkami widłowymi. Czy są jakiekolwiek kursy przygotowujące do wykonywania jakichkolwiek prac na wydziale.

z góry bardzo dziękuję.

Dodam, że jestem laikiem - i nie do końca znam się na specyfice pracy Panów. :):)

Wróć do „Kurs CNC”