Znaleziono 3 wyniki

autor: iza92
15 mar 2012, 20:04
Forum: Rysunek techniczny
Temat: jak nazwać przedmiot w tabelce?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2514

Tyle mądrych odpowiedzi że hej!! Tym którzy pomagali w dobrej wierze DZIĘKUJĘ. Napisałam rys BARDZO ODRĘCZNY a PROBLEM BŁACHY. A jednak był to problem... jak się dziś okazało. Przemądałym inżynierom, którym zdaje się, że pozjadali wszystkie rozumy też dzięki za durne uwagi. Pełno takich na forach. Myślę, że jak ktoś się nudzi, bawi i nie ma nic do wniesienia do rozmowy, to może sam w kabarecie powinien występować i za pajacowanie kasę brać. Pozdrawiam tych poważniejszych. Zamykam wątek.
autor: iza92
14 mar 2012, 20:36
Forum: Rysunek techniczny
Temat: jak nazwać przedmiot w tabelce?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2514

Dobra. Jak musi być rys to proszę :) bardzo odręczny ale powinien wystarczyć. I to nie przetarg, tylko prośba o pomoc. Mój wykładowca bardzo się czepia.

Obrazek
autor: iza92
14 mar 2012, 20:17
Forum: Rysunek techniczny
Temat: jak nazwać przedmiot w tabelce?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2514

jak nazwać przedmiot w tabelce?

Witam

Błachy problem...a jednak. Mam zrobiony rysunek pewnej figury: taka jakby... kostka Rubika o wymiarach 2*2*2, czyli 8 malych kostek, przy czym z górnego piętra dwóch przeciwległych elementów brakuje. Nie wiem jakby nazwać taki przedmiot w tabelce, musi to być jednowyrazowa nazwa. Ma dotyczyć wyglądu lub zastosowania przedmiotu. Może macie jakieś propozycje? Jakbyście to nazwali? [/i]

Wróć do „jak nazwać przedmiot w tabelce?”