Znaleziono 1 wynik

autor: marcpol
13 maja 2016, 10:20
Forum: Na luzie
Temat: Zapotrzebowanie na energie?
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 5092

gregor1975 wytłumaczę Ci na podstawie Twojej retoryki.

Chleb żytni kosztuje dla Ciebie 3 zł, dla mnie 5 zł (bo prowadzę działalność). Obaj kupujemy po jednym bochenku.


Przykre jest to, że do dzisiaj działa propaganda poprzedniego ustroju.

Wróć do „Zapotrzebowanie na energie?”