Nie mogłeś od razu podać wszystkich wymagań?
Skoro to ma być "tylko" stempel, to nie musi mieć zakończenia kształtu pod kątem prostym (a to przecież mocno komplikuje wykonanie). Chodzi mi o ten próg na głębokości 17 mm.
Nie wierzę że zawsze robisz dokładnie tak jak klient Ci da na rysunku




