Znaleziono 2 wyniki

autor: kuba1im
01 sty 2021, 00:44
Forum: Frezarka - konstrukcja metalowa
Temat: Frezarka do MDFu (Założenie = szkolenie CAM)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1383

Re: Frezarka do MDFu (Założenie = szkolenie CAM)

migo jeśli chcesz się nauczyć CAMa to zainstaluj CAMa i rób programy. Jeśli chcesz mieć swoją maszynę i na niej wykonywać fajne rzeczy to masz moje błogosławieństwo (wiem że wcale go nie chcesz i nie potrzebujesz). Ale błagam nie pisz, że robisz maszynę żeby uczyć się CAMa. To jest po prostu bez sensu. Przy budowie amatorskiej maszyny Ci nie pomogę bo moja przygoda z CNC wiąże się jedynie z profesjonalnymi maszynami. Ale jeśli chcesz się uczyć CAMa wal śmiało.
autor: kuba1im
31 gru 2020, 23:37
Forum: Frezarka - konstrukcja metalowa
Temat: Frezarka do MDFu (Założenie = szkolenie CAM)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1383

Re: Frezarka do MDFu (Założenie = szkolenie CAM)

No i będzie post do kosza, ale nie mogę... To jak kolega ma nieograniczony budżet i tak gardzi symulatorami to niech kolega kupi mazaka. Przecież zbudowana samoróbka i tak nie będzie na Mazatrolu. Więc cała nauka CAMa w las wg tego rozumowania. Nie neguję pomysłu budowy maszyny, ale powód (sprawdzenie poprawności programu z CAMa) jest idiotyczny.

Skoro kolega pracuje na Mazaku kilka lat to powinien wiedzieć jak wygląda dobrze zrobiony program, sprawdzenie go to nie powinien być problem.

No i ten podjazd do elektrody kolega napisał jakby na tym forum zęby zjadł a tu raptem "nowy użytkownik".

Wróć do „Frezarka do MDFu (Założenie = szkolenie CAM)”