Znaleziono 1 wynik

autor: kamar
24 cze 2026, 17:40
Forum: Na luzie
Temat: Pierwszy elektryk.
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 465

Re: Pierwszy elektryk.

kozak12 pisze:
23 cze 2026, 21:21
Mam benzynę w hybrydzie i nic się z nimi nie dzieje.
Też tak mówiłem 5 lat. A tu wczoraj poważna awaria - nie uzbraja alarmu :), czujnik zgłasza niedomknięcie bagażnika.
I się zaczęło - najpierw zakup Mini-VCI , potem kłopoty z instalacją Techstream
A alarm nie działa jak się ręcznie klapy bagażnika nie dociśnie. Do du** z takim samochodem :)

Wróć do „Pierwszy elektryk.”