Znaleziono 1 wynik

autor: Majster70
16 mar 2012, 06:39
Forum: WARSZTAT
Temat: Zakup piaskarki i kompresora
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 10662

450 m2, przy cenie m2 na poziomie 35-40 zł/m2 to usługowo wychodzi 16-18 tys zł. Zastanów się czy opłaca się kupować cukiernię żeby zjeść kilka pączków. Jeżeli wykonasz pracę samemu, podziel się wnioskami ekonomicznymi, tzn ile godzin ci to zajęło, koszty sprzętu i energii, jestem bardzo ciekawy takiego rachunku. Pozdrawiam.

Wróć do „Zakup piaskarki i kompresora”