Odnośnie cukru to dopiero teraz mam go na liście zakupów zchodzi mi ok. 1kg/ miesiąc dla dwóch dorosłych osób. To już bardziej odczuwam podwyżki cen paliwa bo każdy grosz podwyżki to ok 1.2 PLN na miesiąc więcej wydatków.
Grzybków nie próbowałem.


Wróć do „Plan wykonania tynku w warsztacie do CNC”