Znaleziono 2 wyniki

autor: RomanJ4
24 cze 2026, 00:53
Forum: Na luzie
Temat: Pierwszy elektryk.
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 465

Re: Pierwszy elektryk.

kozak12 pisze:U mnie w dieslu było
jazda 5 minut stop 20 min jazda 5, minut stop 10 20 min i tak cały dzień. Auto na dworze nie garażowane .W zimę spalanie masakra . I co chwilę coś się z nim działo .

No cóż, wymagało dobrego mechanika...
autor: RomanJ4
23 cze 2026, 21:32
Forum: Na luzie
Temat: Pierwszy elektryk.
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 465

Re: Pierwszy elektryk.

kozak12 pisze:Diesel do auta osobowego to nieporozumienie.

Miałem 4 ostatnie same diesle i nie żałuję... Co kto woli..

Wróć do „Pierwszy elektryk.”