
instalacja-pneumatyczna-w-warsztacie-t106869-10.html
Tu masz jego dane techniczne, w odróżnieniu od fantazji w większości ofert mniej więcej prawdziwe(wydajność w wydechu = wydajność w ssaniu pomnożyć mniej więcej x0,6-0,65) ,
https://www.castorama.pl/sprezarka-airp ... 20artykuly
(tu na zb. 100L https://www.castorama.pl/sprezarka-airp ... 73715.html https://www.tagred.pl/kompresor-olejowy ... m=referral )
Tego małego używam tylko do podpompowania kół i takich tam drobnych prac, ten drugi jest podłączony do warsztatowej instalacji pneumatycznej, i do większości prac z pneumatycznymi narzędziami które potrzebują mniej powietrza, cięciu plazmą, czy malowania pistoletem na ogół wystarcza jego 50L zbiornik, ale gdy chcę użyć bardziej powietrzożernego narzędzia to do instalacji przyłączam duży 100L zbiornik zrobiony z zezłomowanego boilera + naczynie wzbiorcze(z dużym manometrem)

które razem ze zbiornikiem sprężarki dają sumaryczną pojemność ~200L. W razie potrzeby mogę spiąć i instalacją oba kompresory.
Kompresor(50L) przy niektórych pracach pracuje non stop dość długi czas często sie załączając(przy spadku poniżej 5at), i fakt, ostro się grzeje, ale wytrzymuje. Używam go w amatorskim warsztacie już ładnych kilka lat (mimo małej ceny) bezawaryjnie, ale do wydajnej produkcyjnej pracy się nie nadaje.
Jeśli nie masz większych wymagań to może być dobra oferta do amatorskiego warsztatu. (poszukaj dobrej oferty w necie, bo różnią się nieraz kolosalnie)