kamar pisze: ↑26 cze 2026, 07:40
.....
WZÓR pisze: ↑26 cze 2026, 07:09
Ja bym to próbował obrabiać w pionie.
Mariusz.
I co by to miało dać ? Masz do szlifu tylko dwa boki i promyk.
Trzymajmy się planu .
Jak w tytule wątku - szlifowanie precyzyjne , a nie frezowanie precyzyjne.
Mariusz.