Znaleziono 3 wyniki

autor: dragon44
27 mar 2014, 10:56
Forum: Frezarka - konstrukcja metalowa
Temat: Ploter frezująco-grawerujący
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3117

Lepiej 1500x1000x500. No chłopie to my mamy Ci mówić co potrzebujesz? nie ma większej różnicy, zrób projekt to będziesz widział jakie gabaryty będzie mieć maszyna i wtedy będziesz mógł się spytać, czy coś tam na oko nie wygląda źle. Teraz to nawet nie wiemy z czego to robisz, i czy będziesz mieć ruchomy stół, czy brame. Znasz różnice?

Nie miej pretensji że się czepiam, bo widzę że nie przestudiowałeś w odpowiednim stopniu forum, a pytasz o rzeczy o które nie powinieneś pytać, tylko je określić jako założenia.
autor: dragon44
25 mar 2014, 21:31
Forum: Frezarka - konstrukcja metalowa
Temat: Ploter frezująco-grawerujący
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3117

kacu93 pisze:Budżet ok. 10-15 tysięcy.
Będzie z czego wydawać
kacu93 pisze:Ma to być nieduża 30x30 cm.
trochę płaska... inżyniersko byłoby w mm. I jeżeli to gabaryt zewnętrzny to faktycznie nie duża

kacu93 pisze:A mój brak doświadczenia w tego typu sprawach spowodowany jest tym ze moja specjalność to Projektowanie Systemów Mechatronicznych. Więc prosze o pomocne posty a jak ktoś ma filozofować to dziekuje za pomoc :)
nie tłumacz braku doświadczenia kierunkiem studiów, po prostu go nie masz, szukasz pomocy, więc napisz w czym Ci mamy pomóc. Co chcesz zbudować, jakieś założenia, marzenia i życzenia?
Zanim odpiszesz przeczytaj kilkanaście tematów od deski do deski, to nie będziesz miał głupich odpowiedzi, bo teraz to tylko możemy filozofować co chcesz stworzyć
autor: dragon44
25 mar 2014, 20:20
Forum: Frezarka - konstrukcja metalowa
Temat: Ploter frezująco-grawerujący
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3117

od przeglądania i czytania forum, przejrzyj sąsiednie tematy, a czegoś się dowiesz. A same budowanie zacznij od projektu


i napisz ile pieniędzy chcesz stracić

Wróć do „Ploter frezująco-grawerujący”