Czy ktoś widział taką tokarkę ??

Dyskusje dotyczące toczenia, remontów, modernizacji, narzędzi. Tokarki konwencjonalne.

SimonMowi
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 4
Posty: 6
Rejestracja: 29 wrz 2024, 01:48

Re: Czy ktoś widział taką tokarkę ??

#11

Post napisał: SimonMowi » 28 cze 2026, 15:39

Temat zamknięty 😎 celuje w coś co pracuje ciszej,garaż przy bloku więc po namyśle trzeba brać pod uwagę chalas i wkurzonych sąsiadów 🫣 dziękuję za odp. Pozdrawiam



Tagi:

Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 8492
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: Czy ktoś widział taką tokarkę ??

#12

Post napisał: WZÓR » 28 cze 2026, 19:20

SimonMowi pisze:
28 cze 2026, 15:39
Temat zamknięty 😎 ....
Nie Ty o tym tutaj decydujesz. :)

Mariusz.
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Toczenie / Tokarki Konwencjonalne”