Czy ktoś widział taką tokarkę ??
-
SimonMowi
- Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki

- Posty w temacie: 4
- Posty: 6
- Rejestracja: 29 wrz 2024, 01:48
Re: Czy ktoś widział taką tokarkę ??
Temat zamknięty
celuje w coś co pracuje ciszej,garaż przy bloku więc po namyśle trzeba brać pod uwagę chalas i wkurzonych sąsiadów 🫣 dziękuję za odp. Pozdrawiam
Tagi:
-
WZÓR
- Moderator
-
Lider FORUM (min. 2000)
- Posty w temacie: 1
- Posty: 8492
- Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
- Lokalizacja: Oława
Re: Czy ktoś widział taką tokarkę ??
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki
HAAS - frezarki, tokarki




