wreszcie

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 381
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#661

Post napisał: szopenn » 24 gru 2023, 15:59

atom1477 pisze:Tak samo można spytać dziecko czy woli być w parze homo gdzie ta para z nim robi jakieś dziwne rzeczy, czy w parze hetero gdzie matka może oddać dziewczynkę w wieku 8 lat pewnemu panu.


a nie wiem dlaczego ty się upierasz że dzieci są wykorzystywane w parach homo. Jest inną rzeczą mój pogląd na adopcje dzieci przez pary homo, ale już z tego wszystkiego chyba bezpieczniej nie mieć poglądu dlatego że.... Wiele dzieci jest np wykorzystywane przez ojca pedofila w związkach hetero. Popatrz nawet na doniesienia tvn czy tvp jeśli chodzi o znęcanie się nad dziećmi w przeciągu 5 lat. Żadna z tych telewizji nie doniosła o maltretowaniu dziecka w parach homo. Myślisz, że takie dzieci się nie wychowują bo prawo zabrania? Poza tym wiele dzieci np po rozwodach, są wychowywane jakbyś nie patrzył w związkach homo. Mama mieszka z mamą, ciocią, i mimo wszystko - jakkolwiek brak ojca odbija się na rozwoju dziecka, to przecież takiemu dziecku krzywda się nie dzieje jeśli chłopaka wychowują 3 ciotki i babcia. Rozsądku trochę.. widzisz.. juz taki był co chciał pokazać czym jest rodzina a nigdy własnych dzieci nie miał - zresztą kto go tam wie :D

ryzyko... widzisz, jeśli coś jest dla ciebie ryzykowne... to nie musisz ryzykować.. tu jest pies pogrzebany ;) Prawo ma być zaś obiektywne.
atom1477 pisze:Ja oceniam to inaczej niż Ty.


dlatego widzisz, co tu tłumaczyć czy przytaczać przykłady. Ty się czujesz bezpiecznie przy ludziach, którzy nie tylko dla mnie stanowią zagrożenie, ale dla ciebie również. Może jedynie potrzebujesz więcej czasu, żeby to zrozumieć. A nie trzeba było jednak długo czekać aż braun odpali i zgasi entuzjazm wyborców konfy. Przecież nie chodzi tylko o ciebie.. jak myślisz, czy sporo ludzi odwróciło się od konfistów po wybruku brauna? czy raczej sądzisz że w ogóle takich nie ma? Zresztą przecież nie o chanuke tu się rozchodzi, konfa chce koryto tak samo jak i inni.. czy ja za to zapłące czy ty to ich to guzik obchodzi, nie bądź naiwny że coś by się zmieniło.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2023, 16:18 przez szopenn, łącznie zmieniany 1 raz.




atom1477
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 295
Posty: 2797
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:58
Lokalizacja: ::

Re: wreszcie

#662

Post napisał: atom1477 » 24 gru 2023, 16:09

Naiwny to jesteś Ty, bo myślisz że od tego wszystkiego KO jest choć trochę lepsze.
Może potrzebujesz więcej czasu żeby zrozumieć że tak nie jest.
Ja wymieniłem swoje poglądy, Ty swoje.
Dalej nie ma co bić piany. Ja Ciebie nie przekonam, ani Ty mnie.

Pora iść zabić karpia.


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 381
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#663

Post napisał: szopenn » 24 gru 2023, 16:18

Ale ja już napisałem że drań tusk nie chce dać dzieciom na onkologii 3mld.... tux zaś szuka poratowania u dudy, który przez 8 lat dokładał po 2 rok w rok..

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 24
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

Re: wreszcie

#664

Post napisał: bartuss1 » 24 gru 2023, 21:04

8 lat temu kamar napisał watek "no to mamy i prawo i sprawiedliwość"
całkiem niedawno ktoś tu stworzył wątek "wreszcie"
i jakies kwaśne te miny.
co do brauna podobał mi sie mem z tą kobietą z ministerstwa ds handlu z (gdzie to było?).
czy dobrze zrobil ? moim skromnym zdaniem tak ale nieco zbyt brutalnie i bzpardonowo a wszystkie marionetki naokoło wielkie oburzenie - co sobie kneset pomysli i reszta świata który mają w kieszeni.
to wygląda jak ta pikieta kiedy czarni dowiedzieli sie co to znaczy po polsku murzyn - i tekst nie mów do mnie murzyn. niby zwykle nieporozumienie bo u nas tak okresla sie czarnoskorych a jednak komuś odwaliło.
tak samo wygląda ta sytuacja z braunem. tylko ze on chciał pokazac ze to wszystkim naokoło odwaliło bo holdują wszystkim tylko nie własnemu narodowi.
i jaki z tego wniosek?
ano taki ze obiecanki tuska juz sie trochę rozplaszczają. pis odwala jakąś totalna hipokryzje o wolnych mendiach. No i ta cała masa farbowanych lisów sprzed lat znów na swieczniku.
Nigdy nic sie nie zmieni na lepsze. Nie ma się co łudzić.
Razem z waloryzacją składki do góry i dokrecą śrubkę mocniej. To chyba troche inny system niz kapitalizm. raczej z zabarwieniem socjalizmu czy ch wi czego.Tak czasem czytam ten wątek o niczym. Czasem sie obrzucają jakimś g no ale nic z tego gadania nie wynika. Można sobie pomarudzić co najwyzej.
pleplepleple
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


szopenn
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 381
Posty: 1940
Rejestracja: 21 gru 2015, 11:22
Lokalizacja: Lublin

Re: wreszcie

#665

Post napisał: szopenn » 25 gru 2023, 11:27

Nic sie nie zmieni bo polacy i pomysły władzy zawsze były głupie i to wcale nie jest winą zachodu:
https://www.fakt.pl/pieniadze/chrzesnia ... du/p3hq4fv

Awatar użytkownika

tuxcnc
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 165
Posty: 7887
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:24
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wreszcie

#666

Post napisał: tuxcnc » 28 gru 2023, 17:36

drzasiek90 pisze:
23 gru 2023, 15:05
Przecież nikt TVP nie likwiduje.
Zobacz jak to trzeba uważać na słowa, kiedy się komentuje działania politycznych bandytów...


Daniu
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 63
Posty: 831
Rejestracja: 01 lip 2013, 00:27
Lokalizacja: Krk

Re: wreszcie

#667

Post napisał: Daniu » 28 gru 2023, 18:03

Polityczni bandyci to mają dwa lata urlopu.. 😀
„Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy”…


drzasiek90
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 237
Posty: 1771
Rejestracja: 25 kwie 2016, 11:58
Lokalizacja: Jodlowa
Kontakt:

Re: wreszcie

#668

Post napisał: drzasiek90 » 28 gru 2023, 18:09

tuxcnc pisze:
28 gru 2023, 17:36
Zobacz jak to trzeba uważać na słowa, kiedy się komentuje działania politycznych bandytów...
Ja żadnej straty z tego powodu nie odczuję.
Poza tym, jakie to ma znaczenie? Zmienią nazwę, przeinaczą, przepoczwarzą i nadal będzie narzędzie propagandy władzy.

Awatar użytkownika

tuxcnc
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 165
Posty: 7887
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:24
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wreszcie

#669

Post napisał: tuxcnc » 28 gru 2023, 18:16

Idiotę poznaje się po tym, że zawsze cieszy się z tego, z czego nie powinien.
Na przykład z bezprawia, tylko dlatego, że dotknęło ludzi których nie lubi.
A prawda jest taka, że jak ktoś przyzwala na bezprawie, to wcześniej czy później staje się ofiarą tego bezprawia.

Dodane 57 sekundy:
drzasiek90 pisze:
28 gru 2023, 18:09
Ja żadnej straty z tego powodu nie odczuję.
Uważaj, bo na jasnowidza to Ty się ewidentnie nie nadajesz...


Daniu
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 63
Posty: 831
Rejestracja: 01 lip 2013, 00:27
Lokalizacja: Krk

Re: wreszcie

#670

Post napisał: Daniu » 28 gru 2023, 18:26

Nikogo tu nie interesuje twoje upośledzenie umysłowe.. Ale możesz powiedzieć co się stało, że nagle zaczęło Ci przeszkadzać bezprawie ?!?! 😀
„Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy”…

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”