Amada sterowanie da 56

maszyna nie reaguje na wartość ujemne wys.palców

Prasy, gilotyny, krawędziówki, tłoczniki i wykrojniki, etc...

mateocnc
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 6
Posty: 23
Rejestracja: 30 paź 2022, 21:47

Re: Amada sterowanie da 56

#11

Post napisał: mateocnc » 26 gru 2022, 22:14

Nie miałem takiego przypadku, spróbuj zmienić min pozycję albo napisz nowy program od zera pod inną nazwą, czasem jest tak że jak edytujesz dany program to takie dziwne akcje się dzieją




Autor tematu
pawel1980
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 7
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2022, 16:06

Re: Amada sterowanie da 56

#12

Post napisał: pawel1980 » 02 sty 2023, 11:03

Minimalną pozycję - czyli w kartach 5 i 6 tam gdzie teraz mam 600 zmienić na mniej? tylko nie wiem czy nie powinien tam być jakiś parametr który pozwala na wartości ujemne. nie wiem czy coś to pomoże, a co do programów to z pięć razy pisałem i zawsze od nowa i to samo się dzieje. ta maszyna zawsze sobie obiera zero dla palców do wysokości matrycy - jak założę matrycę wysoką na 60mm to na tej wysokości jest zero, zmienię na matrycę wysoką na 100mm to wtedy na 100mm jest zero. na trybie ręcznym nawet nie przyjmuje wartości ujemnych i już sam nie wiem.
Co nie zmienia że dziękuję że się choć trochę ktoś zainteresował moim problemem - DZIĘKUJĘ Mateocnc


mateocnc
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 6
Posty: 23
Rejestracja: 30 paź 2022, 21:47

Re: Amada sterowanie da 56

#13

Post napisał: mateocnc » 20 kwie 2023, 15:09

Tu będzie chodziło o jakąś strefę bezpieczeństwa np, jak masz podgląd listy matryc to wchodząc w jedną z nich aby zmienić wymiary np(rysunek) tam masz właściwości, i być może że jest jakieś safty x/r

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka plastyczna”