Tokarka Maho mt500 philips 532

Problem z edycja paramterow i programów

Planujesz zakup sprzętu do warsztatu, masz problem z maszyną tu możesz o tym porozmawiać - nie tylko maszyny CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
VipInvestSp.zo.o.
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2022, 19:04

Tokarka Maho mt500 philips 532

#1

Post napisał: VipInvestSp.zo.o. » 21 maja 2022, 19:15

Cześć.

Otóż zakupilem tokarke Maho mt500 na philipsie 532.
Maszyna taka jest mi potrzebna to bardzo ciezkiej pracy dlatego nowe maszyny nie wytrzymały by parametrow jakie osiagam na innych leciwych tokarkach.

Przechodze do sedna.
Jedyne co mogę zrobic na tokarce to ustawic ref pointy i uruchomic ja na mda.

Niestety maszyna jest w jezyku niemieckim gdzie oczywiscie ma w sobie np. Angielski ale to moge przebolec.

Cholerny philips nie chce mnie dopuscic do zmiwn np. Języka, zawartosci programow, tworzenie nowych programow itd.

Opcje które do tego służą albo nie odpowoadaja na zatwierdzeniu albo sa zwyczajnie zaznaczone na biało czyli są zamrożone.

Tokarka pracowala przed zakupem. Byky wprowadzane zmiany. Niestety bez wiekszych sukcesów nie moge zrobic tego jak w dokumentacji.

Stosuje sie do tego co jest w instrukcji lecz nie mam mozliwosci zatwierdzenia zmian ani np. Dodania programu czy usuniecia.

Czy ktos posiada wiedze moze o jakieś magicznej zmianie uzytkownika z operatora na programiste albo coś? Jestem w stanie nawet do osoby ktora posoada taki sterownik podjechac i poduczyc się.

Prpsze o szybką odpowiedź.




andrjalo
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 724
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:15
Lokalizacja: Polska

Re: Tokarka Maho mt500 philips 532

#2

Post napisał: andrjalo » 23 maja 2022, 00:20

Proszę na PW.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „WARSZTAT”