nowy palnik do schermana cut 40b?

Dyskusje na temat przecinarek plazmowych i gazowych sterowanych numerycznie.

Autor tematu
EleanorWyatt
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2021, 10:28

nowy palnik do schermana cut 40b?

#1

Post napisał: EleanorWyatt » 08 cze 2021, 10:30

Witam, jakis czas temu nabyłem schermana cut 40b, Trochę nim porobiłem, niestety nie jestem zadowolony z konstrukcji palnika, tzn często mi się zacinał palnik <przebicie czy coś> ze musiałem odkręcać dysze i zakręcać i działał dalej... druga sprawa częsci zamienne do tego palnika jak i również sanki są bardzo drogie.... Ostatnim czasem wypaliło mi gwint zakrętki <prawdopodobnie zwarcie na dyszy> ze plazma uciekała gwintem zakrętki...

Czas nabyć coś innego nie zamierzam szaleć z ceną, i szukam coś taniego, nie o sam palnik mi chodzi a w przyszłości o dysze elektrody itd...


najtaniej wychodzi pt31, jednak nie ma on dodatkowego przewodu <u mnie w palniku były 2 od załączenia sygnału, prądowy, który szedł w przewodzie powietrza, i dodatkowy przewód , prawdopodobnie od zajarzenia łuku, ten palnik pt31 nie ma, czy palniki tego typu będą działać z moją przecinarką, czy szukać o podobnej budowie co orginalny?




Autor tematu
EleanorWyatt
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2021, 10:28

Re: nowy palnik do schermana cut 40b?

#2

Post napisał: EleanorWyatt » 09 cze 2021, 08:06

EleanorWyatt pisze:
08 cze 2021, 10:30
Witam, jakis czas temu nabyłem schermana cut 40b, Trochę nim porobiłem, niestety nie jestem zadowolony z konstrukcji palnika, tzn często mi się zacinał palnik <przebicie czy coś> ze musiałem odkręcać dysze i zakręcać i działał dalej... druga sprawa częsci zamienne do tego palnika jak i również sanki są bardzo drogie.... Ostatnim czasem wypaliło mi gwint zakrętki <prawdopodobnie zwarcie na dyszy> ze plazma uciekała gwintem zakrętki...

Czas nabyć coś innego nie zamierzam szaleć z ceną, i szukam coś taniego, nie o sam palnik mi chodzi a w przyszłości o dysze elektrody itd...omegle xender


najtaniej wychodzi pt31, jednak nie ma on dodatkowego przewodu <u mnie w palniku były 2 od załączenia sygnału, prądowy, który szedł w przewodzie powietrza, i dodatkowy przewód , prawdopodobnie od zajarzenia łuku, ten palnik pt31 nie ma, czy palniki tego typu będą działać z moją przecinarką, czy szukać o podobnej budowie co orginalny?
dziękuję mój problem został rozwiązany

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Przecinarka Plazmowa CNC, Gazowa”