Serwis plazma Ajan

Dyskusje na temat przecinarek plazmowych i gazowych sterowanych numerycznie.

brikol
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:24
Lokalizacja: człuchów

Re: Serwis plazma Ajan

#11

Post napisał: brikol » 03 kwie 2020, 14:01

Witam, jestem nowy na forum przypadkiem natknąłem się na temat i chciałbym dolozyc swoją opinie. Posiadam ajana źródło 130A zakup 2014r. I uważam ze to jest maszyna nie do zajechania, Jak ktoś dba, wymienia dysze, elektrody, płyn to tam się nie ma co zrypac. I nie dam se wmówić ze serwis jest do bani bo nie jest. Nigdy nie miałem problemów z
Dodzwonieniem się do aep. Nigdy nie pozwolili nam na przestój dłużej niż 1 doba a zdażyło się coś może 2 razy. Dużo palimy i nie oszczędzamy maszyny pod względem wydajności dlatego śmiem twierdzić ze to wół do roboty, do ciężkiej orki!! Nie wyobrażam sobie innej plazmy, nawet się oswoiłem z czasem z tym Norton comanderem. Uważam już, ze to plus, system wstaje zawsze i nie jeknie nawet w mrozie. Sami w wyniku prowadzonej działaności posiadamy serwis swoich urządzeń wiec rozumiem jak takie opinie niby coś ktoś niezadowolony a tak naprawdę to nie napisze czemu, są krzywdzące i frustrujace.

Nigdy nas nie zawiódł aep, Gdyby bylo więcej firm z takim podejściem w branży maszyn cnc a może bym jeszcze miał włosy!




Thor24
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2020, 13:27

Re: Serwis plazma Ajan

#12

Post napisał: Thor24 » 15 kwie 2020, 13:34

Witam potrzebuję pilnie Dosa do wypalarki Plazmowej Ajan Cnc Shp 260 wysypał mi się dysk Twardy


Thor24
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2020, 13:27

Re: Serwis plazma Ajan

#13

Post napisał: Thor24 » 28 kwie 2020, 15:58

No umnie Ajan to kompletna parodia.
Tylko że firma nie dba.
Jeżeli chodzi o części typu dysza elektroda kapki ringi owszem nowe pod dostatkiem ale zamienniki.
Teraz mam problem z paleniem otworków jajka wychodzą niezależnie od amp.
Wydaje mi się że rolki od prowadzenia palnika i prowadnica są już do wymiany maszyna chodziła 3/4 lata prawie 24h


aepcnc
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 2
Posty: 43
Rejestracja: 16 maja 2011, 09:20
Lokalizacja: Zębowice
Kontakt:

Re: Serwis plazma Ajan

#14

Post napisał: aepcnc » 26 maja 2021, 11:37

brikol pisze:
03 kwie 2020, 14:01
Witam, jestem nowy na forum przypadkiem natknąłem się na temat i chciałbym dolozyc swoją opinie. Posiadam ajana źródło 130A zakup 2014r. I uważam ze to jest maszyna nie do zajechania, Jak ktoś dba, wymienia dysze, elektrody, płyn to tam się nie ma co zrypac. I nie dam se wmówić ze serwis jest do bani bo nie jest. Nigdy nie miałem problemów z
Dodzwonieniem się do aep. Nigdy nie pozwolili nam na przestój dłużej niż 1 doba a zdażyło się coś może 2 razy. Dużo palimy i nie oszczędzamy maszyny pod względem wydajności dlatego śmiem twierdzić ze to wół do roboty, do ciężkiej orki!! Nie wyobrażam sobie innej plazmy, nawet się oswoiłem z czasem z tym Norton comanderem. Uważam już, ze to plus, system wstaje zawsze i nie jeknie nawet w mrozie. Sami w wyniku prowadzonej działaności posiadamy serwis swoich urządzeń wiec rozumiem jak takie opinie niby coś ktoś niezadowolony a tak naprawdę to nie napisze czemu, są krzywdzące i frustrujace.

Nigdy nas nie zawiódł aep, Gdyby bylo więcej firm z takim podejściem w branży maszyn cnc a może bym jeszcze miał włosy!
Bardzo dziękujemy za tak miłe i szczere słowa.
Firmy nie zajmujące się serwisem często nie znają charakterystyki prowadzenia tego trudnego przedsięwzięcia.
Tym bardziej cieszymy się z tej opinii.
Pracujemy dalej aby skrócić czasy przestojów i obniżyć koszty do minimum.

Pozdrawiamy
AJANPOLSKA

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Przecinarka Plazmowa CNC, Gazowa”