Pomoc w zaprojektowaniu i budowie maszyny

kosiarka z podajnikiem

Dyskusje na temat ogólnych konstrukcji i budowy maszyn oraz obliczeń mechanicznych

Autor tematu
michalwychowalek
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2021, 22:21

Pomoc w zaprojektowaniu i budowie maszyny

#1

Post napisał: michalwychowalek » 19 kwie 2021, 22:34

Witam forumowiczów, szukam osoby, która pomogłaby mi w zaprojektowaniu i budowie maszyny z linku poniżej:
Maszyna potrzebna w ogrodnictwie, szerokość koszenia 150cm. Silniki elektryczne zasilane z akumulatora, praca 8h dziennie, możliwość sterowania szybkością taśmociągu i szybkością jazdy, w zasadzie im woniej tym lepiej. Może ktoś coś pomoże, doradzi. Najchętniej nawiązałbym współpracę.
W Polsce nie znalazłem takiej maszyny, a Chińczycy mają max szerokość 120cm, myślałem więc nad zbudowaniem jej samemu. Problem już mam ze znalezieniem takiej listwy tnącej z drobnymi zębami i o takiej szerokości Obrazek




allegro8228
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 1
Posty: 92
Rejestracja: 01 wrz 2007, 08:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Pomoc w zaprojektowaniu i budowie maszyny

#2

Post napisał: allegro8228 » 20 kwie 2021, 10:57

Witam,

Jeżeli projekt ma polegać na "wykonam taniej niż chińczyk" + inżynieria wsteczna, to panu nie pomogę. Natomiast jeżeli przewiduje pan prace projektowe i koszty z nimi związane (bardzo często kilkukrotnie wyższe niż sam projekt) to mogę spróbować pomóc. Proszę o kontakt mailowy i sprezycowanie czego panu potrzeba, oraz jakie są założenia projektowe/konstrukcyjne w skrócie co pan chce uzyskać.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obliczenia Mechaniczne / Projektowanie Maszyn / Podstawy Konstrukcji Maszyn (PKM)”