Wrzeciono Perske

Dyskusje na temat elektrowrzecion do napędu narzędzi skrawających

andula
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 153
Rejestracja: 23 cze 2004, 22:41
Lokalizacja: Chruszczobród
Kontakt:

#11

Post napisał: andula » 05 kwie 2008, 22:36

potwierdzam, wojtekk z naszego forum przerobił mi już trzy perske, również takie , o jakim wcześniej koledzy rozmawiali, gość zna się na rzeczy



Tagi:


małysz
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 122
Rejestracja: 02 mar 2006, 21:00
Lokalizacja: Maków podhalański

#12

Post napisał: małysz » 14 maja 2008, 17:56

A jak moge sie skontaktować z kolegą wojtekk bo nie moge go znaleźćna forum . Chciałbym przerobić dwa wrzeciona . Prosze o podanie meila lub tel. na priwa


krukar
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:40
Lokalizacja: Rymanów
Kontakt:

wrzeciono Perske

#13

Post napisał: krukar » 19 maja 2008, 17:14

Witam wszystkich
Kilka lat temu kupiłem wrzeciona Perske na złomie po 10 zł. za szt.Wymieniłem łożyska-przeróbka osi,piaskowanie, lakierowanie i do tej pory chodzą jak burza.Mam dla siebie jakiś zapas na przyszłość.
Ale dla potrzebowskich mógłbym odstąpić za jakieś inne usługi np.skanowanie powierzchni,pisanie ściezki narzędzia.


mariohs
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 218
Rejestracja: 02 sty 2007, 20:12
Lokalizacja: Małopolska

#14

Post napisał: mariohs » 20 maja 2008, 20:41

A gdzie to kolega zrobił taki dil życia na złomie, nie wszystkim trafia sie taki fart. Chętnie bym się z kolegą wymienil ale nie ma żadnych z tych rzeczy :(.
mariohs


krukar
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:40
Lokalizacja: Rymanów
Kontakt:

perske

#15

Post napisał: krukar » 21 maja 2008, 11:02

Witam
Sorry,teraz sobie przypomniałem,to nie było na złomie tylko kupiłem je od syndyka zakładów stolarskich w Strzyżowie koło Rzeszowa po 10zł. za szt. albo 10zł. za 1 kg.
Było ich ok. 15 szt.Teraz mam do odstąpienia 2 szt. za friko komuś w naprawdę dużej potrzebie-0,37kW,300Hz,18000 obr.165V.Falownik LG da się ustawić bez problemu do tego wrzeciona,tak niskiej mocy można go dostać naprawdę teraz tanio.
Jeszcze jedna informacja dla wszystkich,którzy szukają wrzeciona za grosze.
Wrzeciona Perske,czy Homag występowały w maszynach stolarskich-nie tylko zagranicznych,ale tez Polscy producenci pakowali takie silniki do maszyn takich jak:okleiniarki(4szt.silników) frezarki itp.Były to lata 70-80te i większość takich maszyn trafia teraz na złomy bo są już przestarzałe.Nie wszyscy wiedzą,że dla innych takie wrzeciono ma sporą wartość-można je dostać za niską cene.Mam trochę znajomości w tej branży i mógłbym pomagać w załatwianiu bo jak się ostatnio dowiedziałem,że takie wrzeciono to kilka tysięcy to się przeraziłem i widzę dobrą alternatywę dla szczotkowców
i zapalonych konstruktorów cnc.
pozdrowienia
krukar krzysztof
krukar krzysztof


ogar_w
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2007, 08:57
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#16

Post napisał: ogar_w » 07 cze 2008, 22:15

Witam.
Do krukar. Czy można dostać do Pana jakieś namiary. Jesteśmy prawie karajanami Sanok-Rymanów i interesują mnie wrzeciona, a może bedę miał coś ciekawego dla Pana.
mój mail [email protected]
Pozdrawiam
Wojciech Ogarek

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Elektrowrzeciono”