Dział ZLECENIA

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
Edwin
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 120
Rejestracja: 01 gru 2018, 20:27

Dział ZLECENIA

#1

Post napisał: Edwin » 05 sty 2020, 19:04

Odnoszę wrażenie, że niektórzy wykonawcy szukają frajerów. Ta sama osoba podaje np. 2 maile do konkretnej oferty, następnie wycenia z jednego maila, podaje cenę kosmiczną i za jakiś czas z innego, cena również kosmiczna, tyle tylko że troszkę mniejszą. Jak przypuszczam, chcę wywrzeć wrażenia na zleceniodawcy że taka kwota jest adekwatna do zlecenia.
Kolego, rób to w sposób bardziej inteligentny, nie wysyłaj informacji w odstępie jednominutowym, bo ot jest podejrzane, a i tak wiele osób wysyła kilka, lub czasami kilkanaście zapytań, bo to chodzi o kasę.
Tak że, radzę zleceniobiorcą, którzy otrzymują oferty cenowe z forum, przyjrzeć się kwocie, bo to może byc podobny przypadek.



Awatar użytkownika

kozak12
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 239
Rejestracja: 22 cze 2013, 16:49
Lokalizacja: mazowsze

Re: Dział ZLECENIA

#2

Post napisał: kozak12 » 06 sty 2020, 12:12

Ja odnoszę dokładnie odwrotne wrażenie :) :) :) .
Jak 60 zł za blaszkę przy dwóch sztukach to drogo to kup se frezarkę narzędzia ustań przy maszynie i rób a nie wchodzisz na forum "amatorskie" i szukasz jeleni .
Zeby nie było żadnej oferty nie wysyłałem , nie lubię takich co to dla nich wszystko drogo .
Drogo to se zrób a nie marudzisz.

Awatar użytkownika

Petroholic
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2688
Rejestracja: 08 gru 2015, 12:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dział ZLECENIA

#3

Post napisał: Petroholic » 06 sty 2020, 12:23

Edwin pisze:zleceniobiorcą
Najpierw popracuj nad jezykiem. Potem nad rysunkiem technicznym bo jest "z du**" i moja 14to letnia corka robi lepsze... A dopiero potem naprawiaj swiat :)

Zeby nie bylo tez oferty nie wysylalem :)

Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7969
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: Dział ZLECENIA

#4

Post napisał: WZÓR » 06 sty 2020, 12:55

Edwin pisze:
05 sty 2020, 19:04
Odnoszę wrażenie, że niektórzy wykonawcy szukają frajerów. Ta sama osoba podaje np. 2 maile do konkretnej oferty, następnie wycenia z jednego maila, podaje cenę kosmiczną i za jakiś czas z innego, cena również kosmiczna, tyle tylko że troszkę mniejszą. Jak przypuszczam, chcę wywrzeć wrażenia na zleceniodawcy że taka kwota jest adekwatna do zlecenia.
Kolego, rób to w sposób bardziej inteligentny, nie wysyłaj informacji w odstępie jednominutowym, bo ot jest podejrzane, a i tak wiele osób wysyła kilka, lub czasami kilkanaście zapytań, bo to chodzi o kasę.
Tak że, radzę zleceniobiorcą, którzy otrzymują oferty cenowe z forum, przyjrzeć się kwocie, bo to może byc podobny przypadek.
Bieda usług CNC tom ll (?)

Mariusz.
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki


Autor tematu
Edwin
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 120
Rejestracja: 01 gru 2018, 20:27

Re: Dział ZLECENIA

#5

Post napisał: Edwin » 06 sty 2020, 14:03

Norma- nikt nie odnosi się do sedna tematu
"Jak 60 zł za blaszkę przy dwóch sztukach to drogo to kup se frezarkę narzędzia ustań przy maszynie i rób a nie wchodzisz na forum "amatorskie" i szukasz jeleni" - napisz mi proszę w którym momencie napisałem że 60 zł to drogo?
"Najpierw popracuj nad jezykiem." - nie wiem o co ci chodzi, co do rysunku, możliwe, szczerze- nie przywiązywałęm uwagi, zależało mi na czasie, więc kolokwialnie mówiąc może być z "du...y". Pogratulować tylko takiej córki, która w takim wieku w ogóle interesuje się rysunkiem technicznym

Awatar użytkownika

kozak12
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 239
Rejestracja: 22 cze 2013, 16:49
Lokalizacja: mazowsze

Re: Dział ZLECENIA

#6

Post napisał: kozak12 » 06 sty 2020, 21:49

Edwin pisze:
05 sty 2020, 22:17
Wszyscy zabierają głos oprócz zainteresowanego, dziwne

Dostałeś ofertę w temacie na 60zł sztuka i zaraz temat że drogo więc o co chodzi?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”