Instalacja oprogramowania LANTEK

Lantek Expert


Autor tematu
ultimion
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2013, 00:45
Lokalizacja: Zielona Góra

Instalacja oprogramowania LANTEK

#1

Post napisał: ultimion » 23 lis 2019, 14:29

Witam
Mam problem z instalacją oprogramowania LANTEK Expert. program można zainstalować jako aplikacje Klient, Serwer lub Klient/Serwer (gdy komputer działa jako serwer i klient) i właśnie ostatnią wersje instaluje.

Program instalacyjny instaluje Microsoft SQL serwer 2014 w procesie instalacji oprogramowania Lantek.
Instaluje się wszystko bez żadnych błędów, podczas uruchamiania programu dostaję komunikat, ze nie można uruchomić usługi KeySerwer ponieważ usługa jest wyłączona.

Więc, gdy włączam komputer, najpierw muszę ręcznie uruchomić narzędzie które znajduje się w:
C:\Lantek\System\ConfigTool\ConfigTool (i muszę uruchomić ten program jako Administrator) i w tym programiku po wybraniu z menu Klucz>Konfiguracja muszę ręcznie uruchomić usługę KeySerwer.
Gdy tak zrobię, program Lantek Expert się uruchamia, ale nie mogę żadnymi sposobami stworzyć bazy danych ;-(
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co mam zrobić aby utworzyć bazę danych ? i jak zrobić by usługa keySerwer uruchamiała się automatycznie przy włączaniu komputera ?



Awatar użytkownika

robal43
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 811
Rejestracja: 05 cze 2007, 11:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Instalacja oprogramowania LANTEK

#2

Post napisał: robal43 » 12 gru 2019, 13:32

podczas instalacji błąd tworzenia bazy danych SQL to z nim jest problem spróbować przeinstalować SQL i ręcznie stworzyć od nowa bazę danych
Plotery plazmowe..
---CR Electronic
---Tormec (burny2.5)
---Stigal Dynamic
--- ajan plazma
Programy CAD/CAM :
-Lantek Expert
-Plazma 2 Vers. 2.40
-Wrykrys

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne dyskusje na temat oprogramowania CAD/CAM”