Uciążliwość hałasu podczas frezowania.

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce tworzyw sztucznych ręcznej jak i za pomocą CNC

Azja Mniejsza
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2008, 14:39
Lokalizacja: Wrocek

#11

Post napisał: Azja Mniejsza » 31 mar 2008, 01:19

Najlepiej stopery, Ja nosilem sluchawki pare miesiecy, bardzo dobrze tlumily dzwieki, ale bardzo mi sie uszy pocily, balem sie ze jeszcze zgnija :lol: Przerzucilem sie na stopery, takie lepszejsze, sa zrobione z mieciutkiej gumy z takimi 2-ma membramkami, super wyciszaja i nie trzeba ich wczesniej ugniatac paluchami, zeby wlozyc do ucha, wkladajac je trzeba tylko lekko nimi krecic i po bolu. Firma MOLDEX www.moldex-europe.com
Jesli lubisz sluchawki to musisz je zmienic. Ta otoczka miedzy sluchawkami a uchem jest nie jest porwana?? A moze gabka wyleciala ze srodka sluchawki? Nie jest peknieta oslona sluchawki?? Ja wywiercilem sobie jedna, doslownie jedna maluteńką dziureczkę na każde ucho w tych słuchawkach, i już była lipa, od chalasu glowa pekala i uszy nadal sie pocily. Kup innej firmy sluchawy, a jesli masz bardzo wrazliwy sluch to takie co pracuja budowlance na mlotach udarowych, wtedy nic nie uslyszysz nawet jak ci maszyna odleci :lol:
Załączniki
monno.JPG
monno.JPG (11.46 KiB) Przejrzano 1262 razy



Tagi:

Awatar użytkownika

Wodzu
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 674
Rejestracja: 29 lip 2006, 19:32
Lokalizacja: z sasiedztwa

#12

Post napisał: Wodzu » 31 mar 2008, 14:57

ja proponuje jakieś mp3, dobrą muzykę i słuchawki :cool:
Prawda leży pośrodku -Arystoteles.Może dlatego wszystkim zawadza -Wodzu.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka tworzyw sztucznych”